Przeglądarki internetowe

Wygląda na to, że najbardziej opłaca się robić zakupy online w Operze

Konrad Kozłowski
Wygląda na to, że najbardziej opłaca się robić zakupy online w Operze
13

Opera znajduje coraz więcej sposobów na to, by przyciągnąć użytkowników. Po okresie licznych nowinek technologicznych nadszedł czas na usługę zwrotu gotówki za zakupy online. Oto Opera Dify cashback.

Do niedawna Opera zaskakiwała nowymi funkcjami w swojej przeglądarce lub zupełnie odrębnymi wersjami jak dedykowana graczom Opera GX. Rozwój przeglądarki trafia jednak na bardzo ciekawe tory, bo od dziś w Polsce dostępna będzie usługa Dify wbudowana w Operę. Najprościej rzecz ujmując, dzięki niej będziecie mogli liczyć na zwroty pewnych kwot za zakupy w konkretnych sklepach. Na dzień dzisiejszy wśród wymienianych sklepów obsługujących Dify wymieniane są Allegro, AliExpress, Booking.com i Media Expert, a po więcej możecie udać się na stronę usługi.

Dify cashback wbudowane w Operę. Co z innymi przeglądarkami?

Użytkownicy Opery nie będą musieli podejmować dodatkowych kroków oprócz założenia konta w usłudze. Później ich zakupy będą rejestrowane i rozliczane bezpośrednio w przeglądarce, co jest na pewno bardzo wygodne, ale może nie spodobać się niektórym klientom, którzy oczekują większego stopnia prywatności. Dla użytkowników innych przeglądarek Opera przygotowała dodatkową wtyczkę Dify, która jest dostępna w Firefox, Edge oraz Google Chrome. Dify przewiduje też regularnie aktualizowaną sekcję Hot Deals, gdzie na użytkowników czekać będą specjalne promocje i rabaty, a także wielokrotnie wyższe stawki cashback. Aktualnie wypłat będzie można dokonywać za pośrednictwem PayPala.

Każdego dnia miliony konsumentów robią zakupy online za pomocą przeglądarki Opera. Dzięki Dify poprawiamy nie tylko wrażenia zakupowe naszych użytkowników bezpośrednio w miejscu, w którym te zakupy się odbywają: w przeglądarce. Dajemy im również satysfakcję finansową, dzięki najwyższemu procentowi cashbacku i pokaźnej liczbie partnerów. - John Toskey, Wiceprezes ds. e-Commerce w Operze

Polska jest drugim krajem, gdzie startuje Dify

Dify w Operze oferuje do 30% zwrotu gotówki w czasie 30 dni. Firma, powołując się na dane Nielsena, podaje, że Dify oferuje średnio wyższe stawki cashbacku i najszybsze wypłaty, ale do weryfikacji tych deklaracji dojdzie już niedługo, gdy użytkownicy zaczną korzystać z usługi. Wcześniej Dify wystartowało w Hiszpanii, więc Polska jest drugim krajem, gdzie usługa będzie dostępna.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu