Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Muzyka

Open FM Live - nowy program wideo z koncertami akustycznymi na żywo

GU
Grzegorz Ułan
0

Kilka dni temu pisałem Wam o dwóch nowych projektach sportowego radia internetowego - Zapinamypasy.pl i Weszło FM, które będą skupiały się na relacjonowaniu wydarzeń sportowych w kraju i za granicą. Okazuje się, że to już jakiś trend nowości wśród internetowych rozgłośni, bo od jutra najpopularniejsza w Polsce aplikacja muzyczna z internetowymi stacjami radiowymi Open FM uruchamia nowy program wideo Open FM Live.

Ma to być program, na którym będzie można obejrzeć wywiady z twórcami muzycznymi czy akustyczne koncerty polskich wykonawców, co najważniejsze na żywo. Miejsce w nim znajdzie też program #ama, w którym redakcja Open FM przeprowadza wywiady z muzykami, na podstawie pytań przygotowanych przez widzów.

Kuba Ambrożewski, Product Owner w obszarze Open FM:

W mediach coraz rzadziej rozmawia się z artystami o ich muzyce. W Open FM Live będziemy to zmieniać, oddając z jednej strony głos muzykom, którzy budzą emocje, a z drugiej naszym użytkownikom, bo formuła programu zakłada pełną interaktywność.

W pierwszym odcinku Open FM Live wystąpi Krzysztof Zalewski, który nagrał płytę z coverami piosenek Czesława Niemena, wykona je na żywo. Kiedy emisja? W każdy wtorek o 13, będzie można go obejrzeć na stronie głównej WP, na fanpage Open FM, WP Gwiazdy oraz Wirtualnej Polski.

W przesłanym komunikacie WP poinformowała też, że kilka dni temu uruchomiła internetową stację radiową dla Ukraińców mieszkających w Polsce. To również ciekawy trend, podobnie zresztą wygląda to w przypadku polskich banków, które od jakiegoś czasu tworzą strony w języku ukraińskim i oferty dopasowane dla Ukraińców czy u naszych telekomów. Z drugiej strony trudno się temu dziwić, z ostatnich danych wynika, że mieszka i pracuje już w naszym kraju przeszło milion obywateli tego kraju.

Źródło: inf. prasowa.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: