Startups

Oni wracają! Startup School 2010 zaczyna nabór

Grzegorz Marczak
Oni wracają! Startup School 2010 zaczyna nabór
18

Ekipa organizująca Startup School 09 jak widać nie ma dosyć (o tym jak było i jak prezentowały się startupy które przeżyły to doświadczenie można było przeczytać na Antyweb). W te wakacje powracają z pomysłem zmobilizowania młodych ludzi do stworzenia własnego biznesu w internecie. Zasady "gry" są...

Ekipa organizująca Startup School 09 jak widać nie ma dosyć (o tym jak było i jak prezentowały się startupy które przeżyły to doświadczenie można było przeczytać na Antyweb). W te wakacje powracają z pomysłem zmobilizowania młodych ludzi do stworzenia własnego biznesu w internecie. Zasady "gry" są podobne jak do tych z zeszłego roku. 10 ekip dwu osobowych podczas wakacji zamiast wypoczywać na plaży ciężko pracuje po to aby stworzyć własny internetowy startup. Pomaga w tym doświadczona ekipa z pod znaku Rafała Agnieszczaka. Przy okazji nadmienię, że tak jak w zeszłym roku również i w tej edycji mam zamiar aktywnie promować tą imprezę na łamach bloga, bo moim zdaniem warto.

Można oczywiście powiedzieć, że nie wszystkie z zeszłorocznych produkcji to był sukces i że właściwie jedynie Animili.pl przebiło się do świadomości internautów. Nie można jednak oczekiwać cudów i 100% skuteczności jeśli chodzi o wyniki końcowe. Niektóre z stworzonych podczas zeszłorocznego konkursu serwisy nie przeżyły (czytaj nie wystartowały) inne okazały się niewypałem itp. Doświadczenia jednak zostały zebrane (po obu stronach) i mam nadzieję, że zaowocują w tej i w następnych edycjach.

Dla kogo i jaki jest plan lekcji w szkole (przepisane z strony startupschool):

Dla kogo?
Jesteś studentem lub świeżo upieczonym absolwentem? Programujesz lub interesujesz się marketingiem i zarządzaniem projektami? Jeśli masz wolne w wakacje, głowę pełną pomysłów i chciałbyś je zrealizować pod okiem bardziej doświadczonych w tej branży to dobrze trafiłeś.

Gdzie i kiedy?

Zaczynamy 28 czerwca i pracujemy do końca września. Do dyspozycji mamy biuro o powierzchni ponad 600 m2, dużo biurek i dobrą stołówkę. Komputer musisz wziąć swój.

Dlaczego?

Działamy w tej branży już 10 lat. Wierzymy, że nasze doświadczenie plus wasz zapał w jednym miejscu to najlepsza szansa na realizację ciekawych startupów.

Zasady współpracy

Przez cały czas trwania Startup School gwarantujemy noclegi i kieszonkowe, które pozwoli ci się utrzymać w Warszawie oraz pełne wsparcie przy realizacji projektu (konsultacje na bieżąco i cotygodniowe szkolenia). W zamian obejmujemy równe 50% udziałów w projekcie.

Zapisy do "letniej szkoły" są już otwarte na stronie startupschool.pl

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu