Startups

Znowu ktoś chce nagradzać za pomysł i nawet w niego zainwestować!

GM
Grzegorz Marczak
13

Ventures Hub przy współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości przy Politechnice Warszawskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na innowacyjny projekt biznesowy. Wszystko co trzeba mieć aby spróbować swoich sił w walce o główną nagrodę to ciekawy pomysł oraz dobrą i bardzo zwięzłą...

Ventures Hub przy współpracy z Akademickimi Inkubatorami Przedsiębiorczości przy Politechnice Warszawskiej zaprasza do wzięcia udziału w konkursie na innowacyjny projekt biznesowy. Wszystko co trzeba mieć aby spróbować swoich sił w walce o główną nagrodę to ciekawy pomysł oraz dobrą i bardzo zwięzłą prezentację. Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda w postaci laptopa oraz co ważniejsze możliwość dalszych konsultacji z ekspertami inkubatora oraz jego projekt zostanie poddany procesowi analizy inwestycyjnej, której końcowym efektem może być wejście kapitałowe do 200 000 Euro w nowo powstałą spółkę.

Cały konkurs ma się odbyć 12 maja w gmachu głównym Politechniki Warszawskiej (sala 208). Podczas spotkania na politechnice studenci przedstawiają swoje pomysły na startupy w formie 2-3 minutowego „elevator pitch” przed panelem ekspertów (eksperci z branży technologicznej i inwestycyjnej). Następnie będzie 5 minutowa sesja z pytaniami z "loży ekspertów". I to wszystko - po zakończeniu wszystkich prezentacji eksperci wybiorą najbardziej interesujący projekt.

Wszystkim którzy podejmą się przedstawić swój chciałbym zwrócić uwagę, że 2-3 minuty "elevator pitch" to naprawdę bardzo trudna forma prezentacji. Wymaga bardzo dużo pracy i trochę treningu przed lustrem, warto też odwiedzić youtube bo jest tam kilka bardzo ciekawych prezentacji na których można się wzorować jeśli chodzi o układ wystąpienia i kolejność poruszanych zagadnień.

Jeśli ktoś z was chciałby spróbować swoich sił, zgłoszenia trzeba przesyłać na adres biuro(małpa)ventureshub.pl.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Startupkonkurs dla startupów