Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Smartfony

OnePlus 7 na nowych renderach i z nowym wyglądem

PK
Piotr Kurek
13

Wydawać by się mogło, że o nowym OnePlus wiemy już wszystko. Najnowsze informacje i przecieki wskazują, że czeka nas niespodzianka.

O OnePlus 7 pisaliśmy kilka dni temu. W tekście Alberta znajdziecie podsumowanie najważniejszych informacji, plotek i przecieków na temat zbliżającej się dużymi krokami premiery nowego flagowca. To, co wybijało się na pierwszy plan, to konstrukcja telefonu wykorzystująca wysuwaną kamerę przednią, dzięki której ekran zajmować będzie cały przedni panel, bez zbędnych wcięć, łezek, czy oczek.

Jednak największą nowością będzie inna konstrukcja. Mianowicie już na pewno możemy powiedzieć, że sprzęt zaoferuje wysuwany moduł przedniej kamerki, co pozwoli na dobre usunąć z telefonu jakiekolwiek wcięcia, oferując piękną, gładką powierzchnię wyświetlacza. Myślę, że to spodoba się wielu klientom i pozwoli OnePlus 7 stać się hitem sprzedaży. W porównaniu do Samsungów Galaxy S10 z wysepką, będzie prezentował się o wiele lepiej.

— tak o konksutrkcji OnePlus 7 pisał Albert w swoim tekście Wszystko o OnePlus 7. Flagowiec, który szybkością wygra z każdym

OnePlus 7 ma być dostępny w trzech wariantach: model standardowy, model Pro oraz 5G Pro. Smartfon, który ma być zaprezentowany 14 maja. Najnowsze informacje wskazują, że prawdopodobnie tylko wersje Pro otrzymają wysuwany aparat. Steve H.McFly (OnLeaks), za pośrednictwem Pricebaba, udostępnił kolejne rendery OnePlus7 oraz wideo, które wskazuje na tradycyjną konstrukcję podstawowego modelu, z wcięciem na aparat w kształcie łezki.

OnePlus nie jest zainteresowane składanymi smartfonami

Pete Lau, który gościł w European Design Institute w Mediolanie, stwierdził, że firma w chwili obecnej nie jest zainteresowana składanymi smartfonami, choć przez ostatni rok rozważano, czy nie przygotować tego typu rozwiązania. Lau dodał, że zamiast skupiania się na technologiach, które w tym momencie nie są warte zainteresowania, firma przygotowuje się do zaprezentowania inteligentnego telewizora, który ma być centrum sterowania dla innych smart-urządzeń.

Źródło: Pricebaba i Android Headlines

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: