Microsoft

Chcesz przenieść się z Evernote do OneNote? Od teraz już nie powinieneś mieć oporów

Jakub Szczęsny
Chcesz przenieść się z Evernote do OneNote? Od teraz już nie powinieneś mieć oporów
7

Co nas często powstrzymuje przed tym, by przenieść się do innej usługi? Fakt, iż migracja czasem jest problematyczna. Zwyczajnie nie mamy na to czasu lub ochoty - nawet, jeżeli alternatywa wydaje się być dużo lepszym rozwiązaniem niż nasze dotychczasowe. W przypadku migracji z Evernote do OneNote nie powinniśmy już narzekać na ten fakt - przejście do usługi Microsoftu będzie od teraz maksymalnie bezproblemowe.

Po tym, jak OneNote stał się aplikacją wieloplatformową, kusi coraz więcej osób. W ogóle, ekosystem usług Microsoftu coraz mocniej wciska się do konkurencyjnych platform będąc znakomitym uzupełnieniem niemal każdego urządzenia z jakimkolwiek systemem operacyjnym. Kolejnym krokiem w ekspansji OneNote jest udostępnione przez giganta narzędzie do importowania notatek wprost z Evernote'a.

Narzędzie do importowania danych z Evernote najpierw pojawi się na platformie Windows, następnie zostanie udostępnione dla urządzeń Mac. Obecna wersja programu współpracuje z komputerami z minimalnie Windows 7. Zalecane jest posiadanie instalacji Evernote'a, by ułatwić i przyspieszyć proces importowania. Jeżeli do tej pory mieliście jakiekolwiek opory przed tym, by przenieść się do OneNote - teraz już nie powinniście ich mieć. OneNote dodatkowo oferuje darmowy dostęp offline, a ponadto nielimitowaną ilość notatek miesięcznie.

Program możecie pobrać stąd.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

EvernoteNotatkiOneNote