Telekomy

Setki gigabajtów w ofercie na kartę w Orange, Play i T-Mobile. Kto daje najwięcej?

Grzegorz Ułan
Setki gigabajtów w ofercie na kartę w Orange, Play i T-Mobile. Kto daje najwięcej?
7

Ciekawa rywalizacja wywiązała się pomiędzy Orange, Play i T-Mobile w ofercie na kartę. Operatorzy przygotowali oferty, dzięki którym klienci mogą korzystać w ramach swoich pakietów z więcej niż ze 100 GB transferu danych w miesiącu.

Zaczął T-Mobile 7 lutego tego roku, miesiąc później Orange na dzień kobiet udostępnił swoją ofertę, a teraz Play stara się przebić konkurentów w podobnej promocji. Podsumujmy i porównajmy te oferty.

Setki gigabajtów w ofercie na kartę Orange

Klienci oferty na kartę w Orange mogą na dwa sposoby skorzystać z tak dużych pakietów w miesiącu. Pierwszy sposób funkcjonuje już od dłuższego czasu, jednak wymaga jednorazowej inwestycji na start w wysokości 360 zł.

Po aktywacji tego pakietu, Orange przyznaje klientom 2 TB transferu danych, ważne przez cały rok. W rezultacie więc, dzieląc to na 12 miesięcy, każdego miesiąca możemy korzystać ze 166 GB za 30 zł miesięcznie.

Za drugi pakiet musimy też jednorazowo zapłacić na start 90 zł, ważny jest on przez 3 miesiące i aktywuje paczkę transferu danych na poziomie 350 GB. Tak więc średnio na miesiąc mamy 116 GB, również za 30 zł miesięcznie.

Warto tu dziś wspomnieć jeszcze o promocji na 1 kwietnia, w której za doładowanie konta za minimum 30 zł, Orange dodaje 5 zł, które zasili konto główne. Promocja obowiązuje tylko dziś.

Setki gigabajtów w ofercie na kartę Play

Najnowsza propozycja Play w ofercie na kartę, to dodatkowe 100 GB w wybranym pakiecie, a do wyboru są aż cztery. Dwa ze standardowej oferty na kartę Play za 35 zł i 40 zł, jeden dla obywateli Ukrainy za 35 zł oraz jeden z oferty na internet mobilny na kartę za 50 zł.

I tak, w pierwszej opcji za 35 zł przez najbliższy rok, co miesiąc do wykorzystania będzie 140 GB, za 40 zł - 150 GB w miesiącu, za 35 zł dla obywateli Ukrainy - 130 GB, a w ofercie na internet mobilny na kartę aż 300 GB w miesiącu za 50 zł.

Setki gigabajtów w ofercie na kartę T-Mobile

W T-Mobile na kartę możemy skorzystać z dodatkowym 100 GB co miesiąc przez najbliższy rok w trzech pakietach. Za 30 zł z limitem transferu 30 GB, za 39 zł z limitem 40 GB i dla obywateli Ukrainy za 35 zł z limitem 30 GB.

Po aktywacji promocji w każdym z pakietów co miesiąc do wykorzystania będzie więc odpowiednio 130 GB, 140, GB i ponownie 130 GB.

Podsumowanie

Wszystkie te oferty zawierają nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS/MMS (bez oferty dla Ukrainy w Play - płatne MMS-y). Dodatkowo w ofercie na kartę w T-Mobile mamy wliczoną usługę Supernet Video, a w ofercie dla obywateli Ukrainy dodatkowe minuty na Ukrainę - T-Mobile i Play oraz korzystanie z komunikatorów bez zużywania transferu danych - w T-Mobile.

Tak więc największy pakiet transferu danych w najniższej cenie na miesiąc uzyskamy w Orange - 166 GB, ale jednorazowo na start musimy tu zapłacić 360 zł. Przy płatności miesięcznej największy pakiet 150 GB dostaniemy w Play za 40 zł miesięcznie, a w ofercie internetu mobilnego na kartę 300 GB za 50 zł miesięcznie. Z kolei największy pakiet w najniższej cenie oferuje T-Mobile - 130 GB za 30 zł miesięcznie.

Jeśli system się sprawdzi - T-Mobile w lutym, Orange w marcu, Play w kwietniu, to podobna oferta w wykonaniu Plusa czeka nas już na majówkę.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu