Telekomy

Nowa oferta na kartę w Orange - pełen no limit i ponad 100 GB miesięcznie za 30 zł

Grzegorz Ułan
26

Orange na swoim blogu poinformował właśnie o udostępnieniu nowego pakietu w ofercie na kartę „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + 150 GB” za 90 zł. Po jego rozbiciu na części pierwsze okazuje się, że to obecnie najatrakcyjniejsza oferta na kartę na rynku.

Pakiet „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + 150 GB” kosztuje wprawdzie 90 zł, ale ważny jest przez 93 dni. Do tego dochodzą inne benefity, znane od dawna w ofercie na kartę w Orange, które czynią ten pakiet naprawdę atrakcyjnym.

Przede wszystkim pod uwagę musimy brać bonus za doładowanie. Tak więc, aby aktywować ten pakiet zasilamy konto kwotą 100 zł i dostajemy pierwsze dodatkowe 50 GB transferu danych. Włączamy nowy pakiet „Rozmowy, SMS-y i MMS-y + 150 GB” w aplikacji Mój Orange, za co przysługuje nam podwojenie transferu z pakietu, a więc 2x150 GB, razem mamy 350 GB do wykorzystania przez trzy miesiące.

Do tego oczywiście nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane wiadomości SMS/MMS i kumulacja niewykorzystanego transferu danych. To wszystko za 30 zł miesięcznie. Pakiet można aktywować w wersji jednorazowej i cyklicznej. Kto da więcej?

Podobny pakiet transferu danych znalazłem jedynie w ofercie na kartę Lycamobile. Za 3-miesięczny plan Dla Wszystkich L (nielimitowane rozmowy i wiadomości SMS, bez MMS-ów) oraz 180 GB transferu danych (60 miesięcznie) zapłacimy 89,51 zł, czyli niemal tyle samo co w Orange, ale o ponad 50 GB miesięcznie mniej. Z kolei 75 GB transferu miesięcznie dostępne jest w ofercie na kartę w Heyah, ale to już za 45 zł.

Korzystny cenowo jest jeszcze pakiet roczny, ale też w Orange i trzeba na niego wyłożyć od razu 360 zł. Przysługuje nam wówczas ponad 166 GB miesięcznie transferu danych (50 GB więcej niż w nowym pakiecie) z nielimitowanymi rozmowami i wiadomościami SMS/MMS za 30 zł miesięcznie.

Źródło: Blog Orange.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu