Felietony

Odpowiedź Play już gotowa – rozmawiaj z kim chcesz jak długo chcesz

Grzegorz Ułan
Odpowiedź Play już gotowa – rozmawiaj z kim chcesz jak długo chcesz
25

Wczoraj Orange zaskoczył nas nowa ofertą nju.mobile, chwilę później Play ogłosił swoją odpowiedź, a dokładniej, że zamierza odpowiedzieć dziś, no i już wszystko wiemy. Przed chwilą na stronie Red Bull Mobile pojawiła się oferta na abonament. Tutaj do wyboru mamy dwie opcje. Abonament za 29,50 zł...

Wczoraj Orange zaskoczył nas nowa ofertą nju.mobile, chwilę później Play ogłosił swoją odpowiedź, a dokładniej, że zamierza odpowiedzieć dziś, no i już wszystko wiemy. Przed chwilą na stronie Red Bull Mobile pojawiła się oferta na abonament.

Tutaj do wyboru mamy dwie opcje. Abonament za 29,50 zł albo 39,50 zł.

Co mamy w środku? W pierwszym abonamencie darmowe rozmowy bez limitu, darmowe YT, FB i NK oraz paczka danych 50MB, po wykorzystaniu spada prędkość, czyli nie nalicza nam opłat za korzystanie z internetu. Nie mamy tu darmowych SMS/MMS, zapłacimy za każdą wysyłkę 18 gr

Droższy abonament dodaje darmowe SMS, bez MMS, które nadal kosztują 18 gr

W obu przypadkach umowa jest na czas nieograniczony. Wydaje się, ze Play jednak przygotował lepszą ofertę od Orange poza transferem danych, który wystarczy może na jeden dzień, ale spójrzmy na dodatkowe pakiety:

Tutaj ewidentny pstryczek w kierunku Orange - po dokupieniu 1GB dodatkowego transferu zapłacimy w najtańszej opcji 56,50 zł, czyli 50 gr taniej niż w podobnej ofercie nju.mobile:).

Szczegóły nowej oferty znajdziecie na stronach Red Bull Mobile:

- nowa oferta na kartę
- nowa oferta na abonament

Aktualizacja

Play na swoim blogu dodał informację o kolejnym pakiecie do dokupienia. Teraz można dokupić jeszcze pakiet danych 2GB.

Prędkość po wyczerpaniu limitów spada do 32 Kb/s. Na podlinkowanym blogu znajdziecie też linki do nowych regulaminów RBM.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu