Gry

Ten tydzień należy do Xboksa. Microsoft startuje z promocją "Odblokowane oferty"

PK
Piotr Kurek
1

Xbox kończy tydzień nową promocją w Microsoft Store. W niższych cenach dostępne są setki gier na wszystkie generacje konsol oraz komputery PC. Co ciekawe kupicie w ramach akcji "Odblokowane oferty"?

Ten tydzień dla konsoli Xbox jest naprawdę udany. Microsoft zaprezentował pierwsze szczegóły związane z projektem Moorcroft, dzięki któremu twórcy niezależni (i inni) będą mogli opracowywać i udostępniać na konsolach wersje dema swoich tytułów. Oficjalnie potwierdzona została współpraca z koreańskim producentem telewizorów Samsung. Tegoroczne modele otrzymają dedykowaną aplikację pozwalają na garnie w chmurze Xbox bez konieczności posiadania konsoli. Wystarczy kontroler, abonament Xbox Game Pass Ultimate i szybkie łącze.

Odblokowane oferty. Promocje na gry Xbox

Dziś Microsoft wystartował z promocją "Odblokowane oferty". Na liście znajdziecie w niższych cenach m.in. FIFA 22 na Xbox One za 44,98 zł, FIFA 22 na Xbox Series X|S za 104,97 zł, LEGO Gwiezdne Wojny: Saga Skywalkerów za 207,20 zł, Dying Light 2 Stay Human za 180,89 zł, Wiedźmin 3 Dziki Gon za 25,99 zł, Cyberpunk 2077 za 134,99 zł, Assassin's Creed Pakiet Mitologiczny za 239,99 zł, w którego skład wchodzą Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey i Assassin's Creed Valhalla. Gry w niższych cenach kupicie do 23 czerwca. Pełną listę tytułów objętych promocją znajdziecie w Microsoft Store. Pamiętajcie też o promocji na abonament Xbox Game Pass. Za pierwsze trzy miesiące dostępu do usługi, w wariancie Ultimate, kupicie za 3 zł.

Jednak atrakcji nie koniec. W tym tygodniu w Xbox Design Lab pojawiły się nowe możliwości stworzenia własnego kontrolera bezprzewodowego Xbox. To m.in. trzy nowe, pastelowe kolory: delikatny pomarańczowy, delikatny fioletowy i delikatny różowy. Do tego nowe wzory moro, które oprócz frontu obejmują też uchwyty.

A przed nami jeszcze jedno wydarzenie. Już w najbliższą niedzielę, 12 czerwca, będzie miała miejsce prezentacja Xbox & Bethesda Showcase. To wydarzenie, na którym firmy zaprezentują swoje najnowsze tytuły, które niedługo pojawią się na konsolach "zielonych". Czy Bethesda zdecyduje się w końcu pokazać rozgrywkę z Starfield? Premiera tytułu została opóźniona i przeniesiona na pierwszą połowę przyszłego roku. Ten czas ma pozwolić na dopracowanie jej do najdrobniejszych szczegółów. Podobny poślizg zaliczyło Redfall - najnowsza propozycja od studia Arkane Austin.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

news