E-commerce

Odbiory osobiste zakupów przed świętami - pierwsza taka akcja na Allegro

Grzegorz Ułan
Odbiory osobiste zakupów przed świętami - pierwsza taka akcja na Allegro
9

Jeszcze na ostatnie chwile przed świętami Allegro przygotowało niespodziankę dla spóźnialskich, uruchamiając po raz pierwszy projekt - „Jeszcze zdążysz - odbierz osobiście przed Świętami".

Od dziś do końca dnia 21.12, będzie można odebrać wybrane prezenty zakupione na Allegro osobiście jeszcze przed świętami. To dobre rozwiązanie, dla osób które z różnych względów nie kupiły bliskim prezentów. Zamówienie ich dziś i wybór wysyłki kurierem mogłoby się skończyć rozczarowaniem.

Francois Nuyts, CEO Allegro:

Zakupy przedświąteczne są dla Polaków niezmiernie ważne - kupują przecież prezenty dla swoich bliskich i przyjaciół. Co zrobić, żeby były łatwe i przyjemne? Dzięki akcji “Jeszcze zdążysz” wielu Polaków, pomimo że Święta już za pasem, będzie miało szansę zrobić wygodnie zakupy przez internet nawet na kilka dni przed Gwiazdką i będzie mogło spokojnie odebrać je osobiście u lokalnego sprzedawcy. E-zakupy dają znacznie większe korzyści niż kupowanie w tradycyjny sposób. Niższe ceny, ogromny wybór i wygoda to przewagi nie do przecenienia. Jeśli dodać do tego usługę Allegro Smart!, czy wygodne zerowe raty, dostępne w wielu popularnych kategoriach na Allegro na stałe, a teraz także akcję “Jeszcze zdążysz” to wyraźnie widzimy jak bardzo zakupy w internecie mogą ułatwić przedświąteczne życie każdego z nas.

Akcja potrwa od dziś do końca dnia 21.12 i objęta zostanie 25 mln ofert z odbiorem osobistym. Wezmą w niej udział sprzedawcy z oceną sprzedaży powyżej 98% klientów polecających, oceną za czas dostawy wyższą niż 4,9 oraz z co najmniej jednym punktem odbioru osobistego lub odbioru osobistego po przedpłacie w Polsce.

Jak znaleźć te oferty? Wystarczy w wyszukiwarce wpisać hasło „Odbiór osobisty przed Świętami”, wyświetli się lista wszystkich ofert oznaczonych w ten sposób, po czym można zawęzić wyniki do konkretnych lokalizacji, w których chcielibyśmy dany produkt odebrać.

Źródło: Allegro.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu