Płatności i bankowość

Od dziś klienci mBanku mogą już płacić zbliżeniowo zegarkami z funkcją Garmin Pay

Grzegorz Ułan
Od dziś klienci mBanku mogą już płacić zbliżeniowo zegarkami z funkcją Garmin Pay
7

mBank poinformował dziś na swojej stronie o udostępnieniu kolejnej opcji płatności zbliżeniowych dla swoich klientów, a mianowicie wybranymi zegarkami z funkcją Garmin Pay.

Pierwsze płatności zbliżeniowe zegarkami z funkcją Garmin Pay w Polsce udostępnił jeszcze Bank Zachodni WBK, dziś już Santander Ban Polska, na początku 2018 roku. Później kilka banków dołączyło do tego grona, między innymi drugi największy bank w Polsce, czyli Bank Pekao, czy nawet jeden z mniejszych Nest Bank. mBank kazał więc trochę poczekać na tę nowość, ale na szczęście się udało i klienci tego banku mogą już cieszyć się z tej nowej opcji płatności zbliżeniowych.

Płatności zbliżeniowe Garmin Pay powinny ucieszyć przede wszystkim klientów aktywnie uprawiającym sport, którzy nie będą musieli zabierać ze sobą na swoje zmagania, ani portfela ani smartfona, wystarczył będzie zegarek na ręce.

Usługa Garmin Pay to rozwiązanie transakcji zbliżeniowych opracowane z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu czy przekąsić coś podczas przejażdżki, usługa Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów przy użyciu wyłącznie zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

Garmin Pay w mBanku udostępniony został posiadaczom kart MasterCard oraz Visa, które wystarczy dodać do portfela Garmin Pay i potwierdzić kodem z SMS-a.

Jakie zegarki wspierają płatności zbliżeniowe Garmin Pay? Pełną i aktualizowaną listę znajdziecie na tej stronie. Jest już ich naprawdę sporo, między innymi cała seria zegarków fenix, vivoactive, Forerunner czy D2 Delta i MARQ.

Źródło: mBank/Garmin.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu