Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Gry

Gdzie my tam granice odwagi i strachu ej wszystkie działa na cel

GM
Grzegorz Marczak
26

Można kupić banery, zrobić słabą akcje z Youtuberami lub kupić artykuły sponsorowane. Polska ekipa World of Tanks wymyśliła jednak coś innego "Hej a może zaprosimy do współpracy najlepiej rymującego polskiego hiphopowca i zrobimy coś unikalnego". Zobaczcie co z tego wyszło, materiał promujący polskie czołgi w grze jest genialny :

O.S.T.R. & World of Tanks feat. Żywiołak - Polska siła

Rap, słowa, muzyka, produkcja: O.S.T.R. Label: Asfalt Records. Na podstawie oryginalnego soundtracku do gry „World of Tanks” autorstwa Andriusa Klimka, Andreya Kulika oraz zespołu Żywiołak.

Wspomniany utwór jest owocem współpracy O.S.T.R. i Żywiołaka na bazie oficjalnej ścieżki dźwiękowej do gry. Zgodnie z zamysłem twórców “World of Tanks” tego typu projekt muzyczny ma w nowoczesny sposób promować pamięć o historii oraz łączyć ludzi z odmiennych środowisk.

Nie dość, że jest to jeden z moich ulubionych twórców hiphopowych to jeszcze w tym teledysku się wszystko zgadza. Mocny rap połączony z folkowym podkładem i chórkami do tego świetnie zrobiona strona wizualna i jak zwykle genialny tekst, który tylko O.S.T.R jest w stanie w takiej formie zarymować. Co jednak najważniejsze "nuta wchodzi w ucho".

Tak się robi najlepsze materiały promocyjne. Może tego typu produkcja nie należy do najtańszych, ale efekt jest genialny a O.S.T.R w tym kawałku to po prostu mistrzostwo.

Ukłony dla pomysłodawcy tej akcji i dla O.S.T.R

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: