Mobile

O opinię na temat Xperia Z zapytaliśmy startupowców

Grzegorz Marczak
7

Zapytaliśmy co młodzi przedsiębiorcy sądzą o Xperia Z. Każda z osób która wypowiada się na filmie dostała na chwile telefon do sprawdzenia i pobawienia się po czym nagraliśmy na gorąco ich opinie. Wyszła z tego dość ciekawa mieszanka zarówno pozytywnych jak i mnie pozytywnych komentarzy. Materia...

Zapytaliśmy co młodzi przedsiębiorcy sądzą o Xperia Z. Każda z osób która wypowiada się na filmie dostała na chwile telefon do sprawdzenia i pobawienia się po czym nagraliśmy na gorąco ich opinie.

Wyszła z tego dość ciekawa mieszanka zarówno pozytywnych jak i mnie pozytywnych komentarzy. Materiał jest kręcony w ramach współpracy z firmą Sony Mobile, jednak Sony jeszcze nie widziało tego nagrania ani też nie miało wpływu na jego zawartość.

Dla mnie nagranie wyszło świetnie właśnie ze względu na to, że o opinie poprosiliśmy startupowców i to z różnych branży. Uważam, że tego typu pierwsze wrażenia to cenna informacja pokazująca na co zwraca się uwagę przy początkowym kontakcie z nowym smartphonem. Jak widać, preferencje są różne w zależności od wiedzy na temat technologii, biznesu który się prowadzi czy też priorytetów jeśli chodzi funkcje sprzętu.

Przy okazji chciałem podziękować przedstawicielom wszystkich startupów którzy uczestniczyli w naszej mini sondzie. Wyszło naprawdę fajnie, większość uwag była trafna i było bez ściemy.

W rolach głównych wystąpili: Przedstawicielka Phenicoptere, Jarek Wasilewski z Funiversity, Bartosz Dul z 4tech.tv, Olga Kumaczewska z Cocarda.com oraz Antoni Omondi z Taxilog

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu