Niezgrani

O matko jakie to piękne! Dla tej gry kupiłbym każde okulary VR

GM
Grzegorz Marczak
12

Technologia VR zdecydowanie potrzebuje gier aby ją spopularyzować i wprowadzić na rynek konsumencki. Jednym z tytułów który ma szansę zmienić stan obecny stan rzeczy jest EVE: Valkyrie. Gra tworzona przez CCP Games. EVE: Valkyrie będzie to tytuł dostępny również dla Oculus Rift (PC) i Project Mor...

Technologia VR zdecydowanie potrzebuje gier aby ją spopularyzować i wprowadzić na rynek konsumencki. Jednym z tytułów który ma szansę zmienić stan obecny stan rzeczy jest EVE: Valkyrie. Gra tworzona przez CCP Games.

EVE: Valkyrie będzie to tytuł dostępny również dla Oculus Rift (PC) i Project Morpheus (PS4) i jeśli spełni obietnice widoczne na poniższym trailerze to może stać się przełomem dla oby tych rozwiązań.

Na poniższym filmem mamy kawałek z ponoć prawdziwej gry. Widzimy lot ciężko uzbrojonym myśliwcem oraz wielką kosmiczną bitwę do której dołączają coraz to większe jednostki.

Wszystko wygląda naprawdę niesamowicie i aż trudno uwierzyć, że jest to gameplay (a może nie jest?). Jeśli taką jakość grafiki i rozgrywki połączymy z okularami VR to efekt może być niesamowity. Pytanie czy to w ogóle jest możliwe. Do tej pory Oculus Rift rozdzielczością raczej nie zachwycał i dla mnie jest to nadal technologia we wczesnej fazie beta.

Trzymam jednak kciuki żeby się udało choć ta gra nawet bez okularów będzie dla mnie hitem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: