12

O matko jakie to piękne! Dla tej gry kupiłbym każde okulary VR

Technologia VR zdecydowanie potrzebuje gier aby ją spopularyzować i wprowadzić na rynek konsumencki. Jednym z tytułów który ma szansę zmienić stan obecny stan rzeczy jest EVE: Valkyrie. Gra tworzona przez CCP Games. EVE: Valkyrie będzie to tytuł dostępny również dla Oculus Rift (PC) i Project Morpheus (PS4) i jeśli spełni obietnice widoczne na poniższym trailerze […]

Technologia VR zdecydowanie potrzebuje gier aby ją spopularyzować i wprowadzić na rynek konsumencki. Jednym z tytułów który ma szansę zmienić stan obecny stan rzeczy jest EVE: Valkyrie. Gra tworzona przez CCP Games.

EVE: Valkyrie będzie to tytuł dostępny również dla Oculus Rift (PC) i Project Morpheus (PS4) i jeśli spełni obietnice widoczne na poniższym trailerze to może stać się przełomem dla oby tych rozwiązań.

Na poniższym filmem mamy kawałek z ponoć prawdziwej gry. Widzimy lot ciężko uzbrojonym myśliwcem oraz wielką kosmiczną bitwę do której dołączają coraz to większe jednostki.

https://youtu.be/DZ4gpjwJa08

Wszystko wygląda naprawdę niesamowicie i aż trudno uwierzyć, że jest to gameplay (a może nie jest?). Jeśli taką jakość grafiki i rozgrywki połączymy z okularami VR to efekt może być niesamowity. Pytanie czy to w ogóle jest możliwe. Do tej pory Oculus Rift rozdzielczością raczej nie zachwycał i dla mnie jest to nadal technologia we wczesnej fazie beta.

Trzymam jednak kciuki żeby się udało choć ta gra nawet bez okularów będzie dla mnie hitem.