Gry

Super akcja! Przy okazji premiery Bloodborne, Sony pomoże ratować prawdziwe życia

Paweł Winiarski
Super akcja! Przy okazji premiery Bloodborne, Sony pomoże ratować prawdziwe życia
1

Mające ukazać się 25 marca Bloodborne nie zapowiada się na zbyt optymistyczny tytuł. Wiecie, to produkcja From Software - magików od Dark Souls. Krew w Bloodborne pojawiać się będzie na każdym kroku, a skoro krew jest nawet w tytule gry, Sony postanowiło zrobić świetną akcję. Akcję, dzięki której bę...

Mające ukazać się 25 marca Bloodborne nie zapowiada się na zbyt optymistyczny tytuł. Wiecie, to produkcja From Software - magików od Dark Souls. Krew w Bloodborne pojawiać się będzie na każdym kroku, a skoro krew jest nawet w tytule gry, Sony postanowiło zrobić świetną akcję. Akcję, dzięki której będzie można uratować nie wirtualne, a prawdziwe życia.

Można powiedzieć, że Sony Computer Entertainment Polska rzuca graczom wyzwanie. I nie ma tłumaczenia się, że boicie się igły. Skoro nie boicie się potworów z gier, równie dobrze możecie zakasać rękawy i zrobić coś dobrego. Na przykład oddać krew na rzecz Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa Oddział w Warszawie. Dla wszystkich, którzy będą chcieli pomóc w ratowaniu życia, PlayStation Polska przewidziało niespodzianki.

Dla wielu z nas wizyta u lekarza, podczas której ma zostać pobrana krew, jest równie przerażająca co przestąpienie progu nowego świata. Jednakże to właśnie mierząc się z własnym strachem, zdobywamy najwspanialsze nagrody (…) Wzorując się na początku najnowszej gry studia From Software, pt. Bloodborne – gdzie bohater przechodzi tajemniczą transfuzję krwi w nadziei na pozbycie się koszmarów, które go nękają – prosimy graczy o oddanie krwi, aby pomóc w ratowaniu życia i walce z chorobami. Utrata krwi w imię gry wideo nigdy nie była tak satysfakcjonująca!

Wystarczy, że w dniu 25 marca 2015 roku (najbliższa środa) zjawicie się przy Pałacu Kultury i Nauki obok Stacji Metro Centrum w Warszawie w godzinach 11:00-16:00. Chyba nie trzeba nikomu tłumaczyć, że oddana krew pomoże w leczeniu na przykład ofiar wypadków i wspomoże potrzebujących.

Bardzo lubię i szanuję akcje promocyjne, które mogą komuś pomóc. Dlatego - brawo PlayStation Polska, świetny pomysł.

grafika: 2, 3

Źródło: informacja prasowa

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Sonybloodborne