Moje przemyślenia

O jakim zawodniku mundialu mówi się najwięcej na Facebooku?

GM
Grzegorz Marczak
16

NYT przygotował bardzo ciekawą animację pokazującą o którym zawodniku biorącym udział w właśnie trwających mistrzostwach świata w piłkę nożną mówi się najwięcej. Sprawdziłem jak dzisiaj wyglądają statystyki i okazuje się, że Messi po dzisiejszej klęsce z Niemcami (strasznie ich zbili, naprawdę st...

NYT przygotował bardzo ciekawą animację pokazującą o którym zawodniku biorącym udział w właśnie trwających mistrzostwach świata w piłkę nożną mówi się najwięcej.

Sprawdziłem jak dzisiaj wyglądają statystyki i okazuje się, że Messi po dzisiejszej klęsce z Niemcami (strasznie ich zbili, naprawdę strasznie) wygenerował ponad 1,75% wszystkich wpisów na Facebooku. Co ciekawe w ogóle zdecydowanie więcej mówi się o przegrywających gwiazdach niż o zawodnikach z zwycięskich drużyn.Swoją drogą zastanawiam się czy ktoś na tym mundialu jest w stanie zatrzymać Niemców? Dawno nie widziałem drużyn tak skutecznej i jednocześnie grającej dość widowiskową piłkę nożną. Hiszpanie, którzy byli moimi faworytami nie robią swoją grą na mnie aż tak dużego wrażenia i obawiam się, że konfrontacja z Niemcami może zakończyć się podobnie jak dla Argentyny czy Anglii.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

Facebookmundial