Samsung

Nowy zegarek od Samsunga, Gear 2 - pierwsze wrażenia prosto z Barcelony

Grzegorz Ułan
Nowy zegarek od Samsunga, Gear 2 - pierwsze wrażenia prosto z Barcelony
15

Grzegorz nie próżnuje na MWC 2014, ze stoiska Sony oraz Nokii udał się do Samsunga, by przetestować najnowszy model zegarka Samsunga z Tizen na pokładzie. Ta premiera odbyła się akurat jeszcze wczoraj, o czym pisał już Tomasz. Dla przypomnienia, Samsung zaprezentował dwa modele nowego zegarka - G...

Grzegorz nie próżnuje na MWC 2014, ze stoiska Sony oraz Nokii udał się do Samsunga, by przetestować najnowszy model zegarka Samsunga z Tizen na pokładzie. Ta premiera odbyła się akurat jeszcze wczoraj, o czym pisał już Tomasz.

Dla przypomnienia, Samsung zaprezentował dwa modele nowego zegarka - Gear 2 oraz oraz jego tańszą wersję Gear 2 Neo, bez aparatu i kamery.

Obydwa zegarki zostały wyposażone w ekrany o przekątnej 1,63 cala, wykonane w technologii Super AMOLED oraz o rozdzielczości 320 x 320 pikseli. Sercem urządzenia jest dwurdzeniowy procesor taktowany częstotliwością 1 GHz. Obydwa zegarki posiadają 512 MB pamięci RAM oraz 4 GB pamięci ROM. Zegarki zostały wyposażone w łączność Bluetooth 4.0 LE i port podczerwieni, dzięki czemu można z nich korzystać jak z pilota do telewizora. Ponadto Samsung zastosował w swoich urządzeniach akumulator o pojemności 300 mAh, co ma pozwolić na 2 lub 3 dni przeciętnej pracy zegarka.

Zobaczmy teraz jak sprawuje się Gear 2 na ręku Grzegorza.

Galeria zdjęć

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MWC2014