Polska

Fundusz inwestycyjny Altus TFI nabył pakiet kontrolny LifeTube

Paweł Winiarski
Fundusz inwestycyjny Altus TFI nabył pakiet kontrolny LifeTube
0

Sieć partnerska LifeTube ma nowego właściciela. Pakiet kontrolny został sprzedany funduszowi inwestycyjnemu Altus TFI.

Zawsze jesteśmy parę kroków do przodu, widzimy nowe, stojące przed nami wyzwania i możliwości, więc uznaliśmy, że to najlepszy moment na połączenie sił z jednym z największych funduszy inwestycyjnych w Polsce czyli Altusem. Jestem więcej niż pewny, że znacząco przyspieszy to nasz rozwój. Nie planujemy żadnych istotnych zmian w modelu biznesowym, tylko duży wzrost w zakresie naszej głównej działalności.

– powiedział o sprzedaży prezes LifeTube Paweł Stano.

Swoich udziałów "pozbyła się" Barbara Sołtysińska, założycielka LifeTube, która jest od jakiegoś czasu szefową rady nadzorczej spółki i zajmuje się jej doradztwem. Kwota transakcji nie została ujawniona.

Niedawno rozmawiałem z nowym prezesem spółki - Pawłem Stano, więc osoby zainteresowane tematem LifeTube zapraszam, jeśli oczywiście jakoś go przegapiły.

Obecnie szukamy najlepszych firm z obszaru nowych technologii i mediów w Polsce, więc inwestycja w LifeTube była dla nas bardzo interesująca [...] Naszym celem będzie to, by LifeTube nadal rozwijał się w dynamicznym tempie, realizując jeszcze więcej kampanii z twórcami oraz wspierając ich w różnych obszarach działalności. LifeTube robi coraz więcej długofalowych współprac strategicznych z markami i jesteśmy przekonani, że może urosnąć jeszcze co najmniej kilka razy w stosunku do obecnej sytuacji.

– mówi prezes Altus TFI Piotr Osiecki.

źródło: informacja prasowa, źródło 2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu