Polska

Nowy telefon co rok? Takie rzeczy tylko w Orange

Grzegorz Ułan
Nowy telefon co rok? Takie rzeczy tylko w Orange
44

Dawno już nie uświadczyłem takiej oferty od Orange, po zapoznaniu się z którą, chciałbym z miejsca przejść na dany nowy plan. W końcu się udało i wczoraj rzecznik prasowy Orange, Pan Wojtek Jabczyński, zapowiedział wprowadzenie nowych planów w ramach akcji promocyjnej "Wiosna Cudów". Nowe taryfy będ...

Dawno już nie uświadczyłem takiej oferty od Orange, po zapoznaniu się z którą, chciałbym z miejsca przejść na dany nowy plan. W końcu się udało i wczoraj rzecznik prasowy Orange, Pan Wojtek Jabczyński, zapowiedział wprowadzenie nowych planów w ramach akcji promocyjnej "Wiosna Cudów". Nowe taryfy będą dostępne od 11 kwietnia.

Mój obecny abonament to miesięczna kwota zobowiązań w wysokości 98 zł (z VAT-em), a w tym mam 2 GB transferu danych, 450 minut do wszystkich i płatne SMSy/MMS-y. Zobaczmy jak wyglądają nowe taryfy (ceny podawane z VAT-em).

Nowa opcja w Smart Plan, przy którym obowiązuje opcja - nowy smartfon w promocyjnej cenie - co rok, czyli:

Smart Plan Multi Max

Tutaj nie jest jeszcze tak kolorowo, nawet biorąc pod uwagę opcję z wymianą telefonu po roku. Ale Internet z transferem 10 GB już robi wrażenie, do tego 400 minut w roamingu i osoby korzystające z telefonu za granicą mogą zacząć się zastanawiać, przynajmniej dopóki nie zniosą całkowicie tych opłat odgórnie. Trudno nie odnieść też wrażenia, że to ostatnia próba Orange skorzystania z tej sytuacji, kiedy te opłaty jeszcze są.

Smart Plan Multi

To właśnie mój faworyt. W obecnej cenie abonamentu jaki płacę, mam przy tym planie nielimitowane rozmowy/SMS-y/MMS-y, 5 GB transferu danych oraz również 400 minut w roamingu. Za nawigację podziękuję, ale też jest.

Pozostałe plany Smart to:

Smart Plan Halo

Smart Plan Mix

Szczegóły nowych taryf oraz pozostałych promocji znajdziecie pod tymi linkami:

Nowy smartfon co rok i roaming w abonamencie.
Neostrada tańsza, z prezentem lub mobilnym internetem.
Jeszcze więcej korzyści z nowym Orange Open.

Ja już czekam na koniec obowiązującej umowy i skuszę się chyba na Smart Plan Multi:).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu