Polska

Nowy odświeżony Dziennik Internautów!

GM
Grzegorz Marczak
5

DI.com.pl czyli Dziennik internautów przybrał nowy, lepszy i bardziej nowoczesny wygląd. Serwis istnieje w internecie już 10 lat i przez te wszystkie lata dla wielu osób jest źródłem ciekawych informacji (ja jestem jego stałym czytelnikiem). DI bardzo długo zwlekało ze swoją przemianą i unowoc...


DI.com.pl czyli Dziennik internautów przybrał nowy, lepszy i bardziej nowoczesny wygląd. Serwis istnieje w internecie już 10 lat i przez te wszystkie lata dla wielu osób jest źródłem ciekawych informacji (ja jestem jego stałym czytelnikiem).

DI bardzo długo zwlekało ze swoją przemianą i unowocześnieniem - nowa odsłona serwisu z pewnością bardziej przypomina nam teraźniejsze serwisy internetowe i oddaje to co jest ostatnio w internecie modne (społeczność, tagi, konta użytkowników itp).Zmian w funkcjonalności serwisu jest dość sporo (a przynajmniej takie jest moje wrażenie) i trudno wszystkie na początku wyłapać - w chwili obecnej serwis stał się na pewno bardziej czytelny i zaczął przypominać miejsce, które nie ma co ukrywać odwiedzane jest przez blisko 0,5 miliona internautów miesięcznie.

Bardzo ciekawa jak społecznościowe elementy nowego DI będą się rozwijać i jakie plany wiążą z nimi autorzy ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu