Startups

Polski hot or not dla stron www.

Grzegorz Marczak
Polski hot or not dla stron www.
8

Niedawno pisałem o tym jak szybko zdobyć milion odsłon w jeden miesiąc na przykładzie serwisu CommandShift3. Serwis ten to nic innego jak typowe hot or not tylko, że zamiast zdjęć nastolatków mamy screeny przedstawiające strony internetowe. Pomysł banalny i jak widać światowy internet go przyjął....

Niedawno pisałem o tym jak szybko zdobyć milion odsłon w jeden miesiąc na przykładzie serwisu CommandShift3. Serwis ten to nic innego jak typowe hot or not tylko, że zamiast zdjęć nastolatków mamy screeny przedstawiające strony internetowe. Pomysł banalny i jak widać światowy internet go przyjął.

Czego nie napisałem w notce to to, że w Polskim internecie gdzie mamy nieco bardziej pragmatycznych internautów tego typu pomysł nie do końca musi być sukcesem.Teraz mamy okazję przekonać się czy polskie odpowiednik CommandShift3 czyli webars.pl będzie budził jakiekolwiek zainteresowanie.

Funkcjonalnie kropka w kropkę z oryginałem, szkoda tylko że autorzy zapomnieli dodać nieco więcej polskich stron do serwisu - bo od oceny zagranicznych www mamy już CommandShift3.

Chyba należę do tej bardziej pragmatycznej części polskich internautów bo na usta ciśnie mi się pytanie PO CO ?

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu