Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Zoom24 - serwis z ciekawym logo i co ?

GM
Grzegorz Marczak
9

Zoom24 to nowy twór agory czyli gazety.pl. Serwis ten agreguje nam informacje z kilku źródeł wyświetlając je w formie listy z podziałem na kilka głównych kategorii. Tak naprawdę można by więcej napisać o tym czego nie ma czy też czego nie robi ten serwis, a jest tego dość sporo. Na Zoom24 nie wst...

Zoom24 to nowy twór agory czyli gazety.pl. Serwis ten agreguje nam informacje z kilku źródeł wyświetlając je w formie listy z podziałem na kilka głównych kategorii.

Tak naprawdę można by więcej napisać o tym czego nie ma czy też czego nie robi ten serwis, a jest tego dość sporo. Na Zoom24 nie wstawimy własnego komentarza, nie dobierzemy sobie własnych ciekawych źródeł, nie dodamy newsa, nie założymy konta, nie będziemy mogli również śledzić poszczególnych kategorii jednym słowem serwis ten jest kompletnie anty interaktywny.Możliwe, że gazeta chciała zrobić coś prostego (bo na przykład taki prosty garnek.pl się przyjął) i zrozumiałego dla wszystkich. Tylko czemu tak naprawdę Zoom24 ma służyć i czy ma być on jakoś wykorzystany w innych serwisach gazety?

To co tak naprawdę przyciągnęło mnie do tego serwisu to logo, które na tle innych logotypów stworzonych przez grafików z agory tryska energią i zachęca do odwiedzin.

Logo to już dobry początek, resztę zawsze można zmienić :)
A może to tylko jakieś testy czegoś większego?
Nic nie rozumiem.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: