Ciekawe strony

Nowy kolorowy i webdwazerowy dilbert.com

Grzegorz Marczak
Nowy kolorowy i webdwazerowy dilbert.com
4

Dilbert.com narodził się na nowo z nowym wystrojem, nowymi kolorami oraz nowymi funkcjonalnościami. Główną i chyba najciekawszą z nowych funkcji serwisu jest możliwość interakcji z sławnym Dilbertem. W chwili obecnej mam więc okazję do wymyślenia własnego zakończenia oryginalnego komiku - możem...

Dilbert.com narodził się na nowo z nowym wystrojem, nowymi kolorami oraz nowymi funkcjonalnościami.

Główną i chyba najciekawszą z nowych funkcji serwisu jest możliwość interakcji z sławnym Dilbertem. W chwili obecnej mam więc okazję do wymyślenia własnego zakończenia oryginalnego komiku - możemy wprowadzić własny tekst do ostatniej ramki Dilbera.W niedalekiej przyszłości bo już w maju będziemy mogli edytować tekst całego komiksu (z zachowaniem oczywiście formy dialogu), inną formą zabawy z Dilbertem będzie tworzenie własnego tekstu dla jednej ramki i pozwolenie innym użytkownikom na wymyślenie dalszej części dialogów.

Kolejną miłą niespodzianką są animowane Dilberty oraz dostęp do pełnego archiwum z komiksami sięgającego roku 2001 (niestety animowanych Dilbertów na chwilę obecną nie można wklejać na inne strony)

Moim zdaniem autorzy chyba jednak trochę przesadzili z nową odsłoną serwisu - dla mnie Dilbert był zawsze komiksem dla nieco starszych "dzieci" (tych pracujących) a obecna wersja strony sugeruje (a może to tylko moje odczycie?), że mamy do czynienia ze zwykłym komiksem - czym zapewne dla wielu fanów Dilbert nie jest (bo jest niezwykły) :)

Inne wątpliwości co do nowej odsłony dilbert.com przedstawia blog webware skąd pochodzi ten news.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu