Ciekawe strony

Nowe opcje na wykopie !

Grzegorz Marczak
Nowe opcje na wykopie !
14

Wykop eksperymentuje z nową funkcją, która ma pokazywać informacje powiązane z wykopywanym newsem. Funkcjonalność ta działa podobnie jak w serwisie techmeme (oczywiście w uproszczeniu), czyli automatycznym agregatorze newsów. Oto jak wygląda informacja o powiązanych newsach na wykopie. W...

Wykop eksperymentuje z nową funkcją, która ma pokazywać informacje powiązane z wykopywanym newsem. Funkcjonalność ta działa podobnie jak w serwisie techmeme (oczywiście w uproszczeniu), czyli automatycznym agregatorze newsów.

Oto jak wygląda informacja o powiązanych newsach na wykopie.Wydaje się, że w chwili obecnej funkcja tak zwanych dyskusji wdrożona jest jedynie do testów, finalne rozwiązanie powinno zakładać większe wyeksponowanie tego typu informacji.

Moim zdaniem możliwość przeczytania powiązanych z oblecenie czytanym newsem informacji jest bardzo dobrym rozwiązaniem i pozwala na prześledzenie innych opinii jakie pojawiły się na dany temat w internecie.

Oczywiście wszystko to będzie działać jeśli będziemy linkować do artykułów i newsów które czytamy, na które się powołujemy, krytykuję itp. (ale o tym, że warto linkować chyba wszyscy wiedzą).

Ps. Kolejne nowości na wykopie podobno mają być "dużo większego kalibru"

Aktualizacja : Z komentarzy dowiedziałem się, że ta funkcja nie jest wcale taka nowa (moja wina dopiero teraz ją zauważyłem)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu