Świat

Nowy jingiel Bing.com - trzeba mieć poczucie humoru

Grzegorz Marczak
Nowy jingiel Bing.com - trzeba mieć poczucie humoru
9

Microsoft wyłonił zwycięzcę na jingiel dla serwisu Bing.com. Wszyscy którzy chcieli wziąć udział w konkursie mieli do 31 lipca wgrać swoje nagranie na Youtube do kanału Bing-a. Następnie internauci poprzez głosowanie wybierali zwycięzcę. No i wybrali...autor poniższego utworu oprócz chwały i sła...

Microsoft wyłonił zwycięzcę na jingiel dla serwisu Bing.com. Wszyscy którzy chcieli wziąć udział w konkursie mieli do 31 lipca wgrać swoje nagranie na Youtube do kanału Bing-a. Następnie internauci poprzez głosowanie wybierali zwycięzcę.

No i wybrali...autor poniższego utworu oprócz chwały i sławy dostanie również 500 dolarów. Przed odsłuchem ostrzegam, że należy do tego utworu zachować równie duży dystans co jego autor do samego siebie.Można oczywiście skrytykować ten kawałek jako dno muzyczne i filmowe. Wszyscy jednak wiemy, że nie o to chodziło. Celem była dobra zabawa i pokazanie jaka cool jest ekipa od Bing.com. Wprawdzie Microsoft jest firmą, która potrafi zadbać o własny PR, ale nie ma to jak dobre wejście w zagraniczną blogosferę i utrzymywanie pewnego poziomu natężenia jeśli chodzi o informacje o bing.com.

Uważam, że MS z Bing robi świetną robotę. Nie wiem czy konkursy, blog oraz wszystko to co dzieje się w okół nowej wyszukiwarki to dzieło nowych ludzi zatrudnionych specjalnie do promocji Bing czy też Microsoft po prostu ma taki kreatywny staff i teraz zaczyna go wykorzystywać.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

MicrosoftBing