Świat

O tak - Spartacus - styczeń 2010

Grzegorz Marczak
O tak - Spartacus - styczeń 2010
17

Spartacus zapowiada się na widowisko równe temu, które reżyser zafundował nam w filmie "300". Poniższy trailer pokazuje, że na pewno nie będzie to film dla wszystkich. Niektórzy w tym ja, taką zapowiedzią będą się zachwycać - inni uznają go za infantylną bajkę dla dużych dzieci. Nikt chyba jednak ni...

Spartacus zapowiada się na widowisko równe temu, które reżyser zafundował nam w filmie "300". Poniższy trailer pokazuje, że na pewno nie będzie to film dla wszystkich. Niektórzy w tym ja, taką zapowiedzią będą się zachwycać - inni uznają go za infantylną bajkę dla dużych dzieci. Nikt chyba jednak nie odmówi temu filmowy klimatu. Nie wiem jak wy ale dla mnie jest to jedna z lepszych zapowiedzi ostatnich miesięcy (choć jest jeszcze kilka rodzynków SF i widowisk katastroficznych) - z niecierpliwością czekam na styczeń!

Ps. Ponieważ udałem się na, krótki urlop dlatego na blogu pojawi się w przeciągu tygodnia trochę nie związanych tematycznie wpisów (blog też musi sobie chwilę odpocząć od internetowych ciekawostek).

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

antywebOff topic