Felietony

Nowy eBay w stylu Pinteresta zaskoczy w końcu w Polsce? Można już zobaczyć nową wersję

Grzegorz Ułan
Nowy eBay w stylu Pinteresta zaskoczy w końcu w Polsce? Można już zobaczyć nową wersję
13

Oczywiście to pytanie retoryczne (do dziś się to nie udało, Allegro górą), zapewne też właściciele tej platformy aukcyjnej nie zadawali sobie tego dokładnie pytania przed wprowadzeniem tych zmian, widocznie jednak Pinterest opanował akurat amerykańskich użytkowników na tyle, by zaryzykować ten kro...


Oczywiście to pytanie retoryczne (do dziś się to nie udało, Allegro górą), zapewne też właściciele tej platformy aukcyjnej nie zadawali sobie tego dokładnie pytania przed wprowadzeniem tych zmian, widocznie jednak Pinterest opanował akurat amerykańskich użytkowników na tyle, by zaryzykować ten krok.

Wrażenie, przynajmniej na mnie, zrobiła prezentacja nowej odsłony serwisu, którą możecie obejrzeć na stronie http://www.ebay.com/new. W tle przewijania strony "przypięta" została zmieniająca się grafika, a w formie nakładki na nie, prezentowane są istotne do przekazania treści w związku z uruchomieniem nowego eBay.com

W przypadku polskiej wersji serwisu nie uświadczymy jeszcze tych zmian, ale po wejściu na stronę http://www.ebay.com/feed uaktywni się ona w wersji angielskiej.

Próbowałem się zalogować, ale niestety nie pamiętam loginu ani hasła, a opcja przypominania wysłała mi nowe ID, na które już nie mogę się doczekać:). Wracając jeszcze do strony prezentującej nowy eBay, udostępnione zostały też imponujące liczby odnośnie tej platformy.

Aż dziw, że to u nas nie wyszło:).

Źródło: 1,2

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu