Ciekawe strony

Nowy beta wygląd Youtube

Grzegorz Marczak
Nowy beta wygląd Youtube
7

Gigant, jeśli chodzi o serwisy wideo w sieci czyli youtube testuje nowy wygląd swojego serwisu (można by powiedzieć, że wreszcie się coś zmienia). Kosmetyczne zmiany w wyglądzie To co widać na pierwszy rzut oka to szeroki player, nowy układ listy z filmami powiązanymi, wyszukiwarka go...

Gigant, jeśli chodzi o serwisy wideo w sieci czyli youtube testuje nowy wygląd swojego serwisu (można by powiedzieć, że wreszcie się coś zmienia).


Kosmetyczne zmiany w wyglądzie

To co widać na pierwszy rzut oka to szeroki player, nowy układ listy z filmami powiązanymi, wyszukiwarka google umieszczona na w lepiej widocznym miejscu (zmiana ta została wprowadzona również w dotychczasowej wersji), jest również możliwość zalogowania się do youtube używając konta w google.

Moim zdaniem wprowadzane zmiany to raczej kosmetyka, nie wiem czy na tyle istotna, aby wpłynąć na funkcjonalność oraz oglądalność serwisu. Ciekawsze informacje dochodzące z youtube dotyczą planów uruchomienia europejskich wersji serwisu – ale na to trzeba będzie chyba jeszcze chwilę poczekać (domena youtube.pl już od dawna jest zarejestrowana przez gooogle)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu