Ciekawe strony

Google Korea - nowa główna?

Grzegorz Marczak
Google Korea - nowa główna?
13

To co jest świętością google to strona główna wyszukiwarki, nie pojawiły się na niej nigdy reklamy (a przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji), zawsze była czysta jak łza jeśli chodzi o dodatki i eksperymenty google. Tymczasem strona główna w google w Korei wygląda inaczej - wręcz odstraszają...

To co jest świętością google to strona główna wyszukiwarki, nie pojawiły się na niej nigdy reklamy (a przynajmniej ja nie kojarzę takiej sytuacji), zawsze była czysta jak łza jeśli chodzi o dodatki i eksperymenty google.

Tymczasem strona główna w google w Korei wygląda inaczej - wręcz odstraszająco kolorowo - ten nadmiar grafiki jest wręcz obrzydliwy:


Google Korea

Jak google tłumaczy tę nietypową stronę wyszukiwarki? - "Klasyczny minimalizm nie wystarcza więc musieliśmy się dostosować" bo? - bo Korea to technologicznie jeden z najbardziej rozwiniętych krajów na świecie (nie wiem jakie to ma znaczenie, - być może zgodnie z tą zasadą niedługo na Chińskim google pojawi sie twarz przewodniczących partii - bo przecież trzeba się dostosować?)

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu