Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
seriale

Nowe zwiastuny Watahy i Belfra. To będzie dobra jesień

KK
Konrad Kozłowski
4

Z każdym dniem zbliżamy się do dwóch, niezwykle istotnych polskich premier. Przed nami debiuty drugich sezonów Watahy oraz Belfra. HBO oraz Canal+ podkręcają atmosferę oczekiwania kolejnymi materiałami promocyjnymi.

Wataha - zwiastun 2 sezonu

Mająca premierę 15 października Wataha 2 doczekała się kolejnego zwiastunu. Oprócz niego HBO zaprezentowało plakat z Rebrowem i materiał z planu przedstawiający kulisy kręcenia drugiego sezonu Watahy. Wiemy, że będzie on składał się z 6 odcinków, które nakręcono na przestrzeni 5 miesięcy. Tym razem w Bieszczady przeniesiemy się zimą. Rebrow wciąż ukrywa się przed organami ścigania, choć minęły już cztery lata od wydarzeń z poprzedniej serii. Co jeszcze zobaczymy w drugiej serii?

Drugi sezon serialu HBO Wataha ponownie przeniesie widzów w Bieszczady, które tym razem pokażą swoje mroczniejsze oblicze.Akcja rozpoczyna się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Pogranicze jest niespokojne, coraz więcej ludzi nielegalnie przekracza granicę, a Straż Graniczna funkcjonuje pod ogromną presją. Po odkryciu makabrycznej zbrodni na granicy prokurator Dobosz (Aleksandra Popławska) otrzymuje zadanie poprowadzenia śledztwa i pełna obaw wraca w Bieszczady. Markowski (Andrzej Zieliński) twardą ręką trzyma watahę, zyskał zaufanie swoich podwładnych, ale sprawy sprzed lat nie dają mu  spokoju. Grzywa nie żyje. Rebrow (Leszek Lichota) ścigany przez wymiar sprawiedliwości ukrywa się w bieszczadzkiej głuszy. Zmaga się z dziką naturą, a kontakt utrzymuje tylko z dwojgiem przyjaciół – Łuczakiem (Jacek Lenartowicz) i Martą (Anita Jancia-Prokopowicz). Wszystko zmienia się, gdy w jego kryjówce pojawia się nielegalna imigrantka – Alsu (Anna Donchenko).

 

Belfer - 2 zwiastun drugiego sezonu

Końcówka pierwszego sezonu nie pozostawiła złudzeń. Belfer doczeka się drugiego sezonu, który swoją premierę będzie miał 22 październia. Paweł Zawadzki trafia do liceum we Wrocławiu, które nie przypomina żadnego innego. Zaczyna się "mordercza gra", a Belfer będzie miał za zadanie rozwiązać sprawę.

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: