Seriale

Data premiery 2. sezonu już znana - Belfer wraca w październiku

Konrad Kozłowski
Data premiery 2. sezonu już znana - Belfer wraca w październiku
4

Belfer wraca. Po niebywałym sukcesie pierwszej serii i otwartym zakończeniu sezonu w ostatnim odcinku było wiadome, że Canal+ Polska nie zrezygnuje z kontynuacji. Data premiery pierwszego epizodu jest już znana.

Premiera 2. sezonu Belfra nastąpi 22 października o 21:30 na Canal+. W tytułową rolę ponownie wcielił się Maciej Stuhr i tym razem również towarzyszyć mu będzie liczna grupa młodych aktorów. Oprócz Michaliny Łabacz, Zofii Wichłacz i Elizy Rycembel, w na ekranie pojawią się także Bartosz Sak („Moje córki krowy”), Damian Kret („Śpiewający obrusik”) i  Adrian Zaremba („Wołyń”).

Drugi sezon serialu Belfer kręcono we Wrocławiu oraz Warszawie. Za reżyserię odpowiadają Krzysztof Łukaszewicz i Maciej Bochniak. Opis drugiej serii za Canal+:

Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.

Przypomnę też, że Canal+ zdążył już opublikować pierwszą zapowiedź oraz zdjęcia z drugiego sezonu Belfra. Zwiastun poniżej:

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu