Moje przemyślenia

Nowe wściekłe ptaki w kosmosie już w sklepie!

Grzegorz Marczak
25

Rovio wypuściło swój nowy produkt związany z serią Angry Birds, tym razem wściekłe ptaki przenoszą się w kosmos i walczą z grawitacją. Gra wizualnie jest jak to w przypadku tej serii po prostu piękna i jednocześnie zaskakująca. Wydawać byś się bowiem mogło, że trudno będzie pociągnąć tę grę i wprowa...

Rovio wypuściło swój nowy produkt związany z serią Angry Birds, tym razem wściekłe ptaki przenoszą się w kosmos i walczą z grawitacją. Gra wizualnie jest jak to w przypadku tej serii po prostu piękna i jednocześnie zaskakująca. Wydawać byś się bowiem mogło, że trudno będzie pociągnąć tę grę i wprowadzić do niej coś nowego i na nowo angażującego, czego nie było w poprzednich odcinkach.

Tymczasem Angry Birds Space to naprawdę dobra kontynuacja, a zabawa z grawitacją jest naprawdę świetna. Nie celujemy już bowiem w przeciwników uwzględniając jedynie przyciąganie ziemskie i trajektorię lotu, teraz musimy zabawić się właśnie z grawitacją i stanem nieważkości. Są też oczywiście nowe ptaki i nowe moce, na razie jednak jeszcze do nich nie doszedłem (dopiero 7 poziom).

Gra dostępna jest w wersjach na Iphona, iPada (wersja HD), Androida na PC i na Maka. Na iPada za grę musimy zapłacić 2,99 USD ale moim zdaniem warto!

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

App StoreMobileGryRovio