Telekomy

Orange z nowym abonamentem, wydaje się korzystniejszy od nju mobile…

Grzegorz Ułan
Orange z nowym abonamentem, wydaje się korzystniejszy od nju mobile…
94

Prawdopodobnie zbyt dużo ich własnych abonamentowych klientów uciekało do ich własnej submarki, bo dzisiejsza oferta nowego abonamentu Super Smart Plan przebija nju mobile i to znacznie. Informacja ta pojawiła się przed chwilą na blogu rzecznika Orange, udostępbiona grafika jest trochę niewyraźna...

Prawdopodobnie zbyt dużo ich własnych abonamentowych klientów uciekało do ich własnej submarki, bo dzisiejsza oferta nowego abonamentu Super Smart Plan przebija nju mobile i to znacznie.

Informacja ta pojawiła się przed chwilą na blogu rzecznika Orange, udostępbiona grafika jest trochę niewyraźna, ale myślę, że dacie radę odczytać, po przetarciu oczu ze zdumienia:)

Pomijając dwa wyższe plany, pierwszy jest niezwykle atrakcyjny, bo wychodzi za niego opłata wynosząca poniżej 10 zł, a dokładniej 9,99 zł. W nju mobile na rachunek jak nic nie korzystamy, to płacimy 9 zł, ale w cenę nowego abonamentu mamy wliczone nielimitowane rozmowy po sieci.

Ciekawa opcja jest też z pakietem za 0,99 groszy dziennie w tym samym abonamencie. Uruchamia się on z chwilą wykonania połączenia do innej sieci komórkowej czy stacjonarnej i obowiązuje do końca danego dnia, podobnie z SMS-ami. W następnym dniu czy jakiś innych dniach w miesiącu, gdy nie wykonujemy połączeń poza sieć czy nie wysyłamy wiadomości - nie płacimy nic. To chyba najbardziej elastyczna oferta abonamentowa jaką znam.

A już nie mogłem się doczekać czerwca, czyli końca mojej umowy z Orange i przejścia do ziemniaka...:). Teraz muszę to ponownie przemyśleć, a przede wszystkim przeliczyć.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile