Telekomy

Nowe taryfy Netia Mobile. Dla klientów Netii dostęp do 5G za 35 zł miesięcznie

Grzegorz Ułan
Nowe taryfy Netia Mobile. Dla klientów Netii dostęp do 5G za 35 zł miesięcznie
5

Cyfrowy Polsat po udostępnieniu 5G klientom swoich submarek - Premium Mobile i a2mobile, zdecydował się na podobnych krok w ofercie swojego operatora kablowego Netia.

Nowa oferta telefonii komórkowej w Netii

Nowa oferta i taryfy Netia Mobile, to w zasadzie odwzorowanie obecnych abonamentów dostępnych w Plusie, ale tych bez dostępu do 5G i podwojonych paczek danych. Przynajmniej jeśli chodzi o plany Solo, czyli bez jednoczesnego korzystania z innych usług Netii.

Tomasz Dakowski, Członek Zarządu, Dyrektor Generalny Obszaru B2C Netii:

Klienci korzystający z super szybkich łączy stacjonarnych Netii oczekują bardzo szybkiej łączności również poza domem, dlatego jestem pewien, że docenią również nasze nowe, atrakcyjne taryfy z 5G. Z kolei użytkownikom, do których nie dociera dobrej jakości infrastruktura przewodowa możemy teraz zaoferować domowy dostęp bezprzewodowy o parametrach zbliżonych do sieci gigabitowej.

A więc mamy tu plany Standard i Premium za 30 i 50 zł z limitem transferu 2 GB i 12 GB w miesiącu oraz plany Super za 60 zł i VIP za 75 zł miesięcznie z limitem 30 GB i 72 GB. W obu tych najdroższych planach klienci mogą korzystać z zasięgu sieci 5G Plusa oraz dostępu do serwisu muzycznego Tidal przez cały okres umowy.

Wszystkie plany zawierają ponadto nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne oraz nielimitowane wiadomości SMS/MMS, a klienci przenoszący numer od innego operatora otrzymają bonus w postaci trzech miesięcy bez płacenia abonamentu, również dotyczy to każdego planu.

W przypadku, gdy dany klient korzysta już lub wykupi inne usługi Netii może liczyć na obniżenie abonamentu miesięcznego. W planie Standard do 20 zł miesięcznie, Premium - 25 zł, Super 5G do 35 zł i VIP 5G do 50 zł miesięcznie.

Tym samym dostęp do 5G w ofercie głosowej dla klientów Netii jest tańszy niż dla klientów Plusa. W Plusie najtańszy abonament 5G kosztuje 60 zł i zawiera wprawdzie większy pakiet danych niż w planie Super 5G - 50 GB, ale klienci Plusa, którzy korzystają już z innych usług tego operatora, mogą sobie obniżyć miesięczny abonament tylko o 10 zł w ramach programu smartDOM, czyli do 50 zł.

Oprócz oferty głosowej Netia udostępniła też dwa plany w ofercie na internet mobilny z dostępem do 5G. Tym razem jest to już odwzorowanie oferty Plusa 1:1, zarówno w cenie jak i zawartości.

Tańszy plan kosztuje 100 zł miesięcznie i zawiera limit transferu na poziomie 500 GB w miesiącu, z kolei droższy plan to już 1 TB transferu za 200 zł miesięcznie.

Nowa oferta dla przenoszących numer do a2mobile. W prezencie 200 GB transferu

Pozostając w szeregach Grupy Cyfrowego Polsatu, operator a2mobile poinformował o udostępnieniu nowej propozycji dla przenoszących numer. Mogą oni aktywować sobie plan na kartę za 24,90 zł miesięcznie (pełen no limit na rozmowy i wiadomości oraz 20 GB transferu danych).

Przez pierwszy miesiąc operator nie będzie pobierał tu opłaty, a w prezencie każdy klient otrzyma 200 GB transferu danych - w pierwszym miesiącu 50 zł i w kolejnych trzech również po 50 GB pod warunkiem odnowienia pakietu. Po tym okresie klienci mogą wybrać do aktywacji któryś z pozostałych planów - za 19,90 zł miesięcznie z limitem 10 GB transferu danych lub za 29,90 zł miesięcznie z limitem 30 GB transferu danych w miesiącu.

Oczywiście do wyboru są tu też dwa nowe plany z dostępem do 5G - za 44,90 zł miesięcznie z limitem 50 GB transferu danych oraz za 59,90 zł z limitem 100 GB w miesiącu.

Źródło: Netia/a2mobile.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu