Seriale

Nowe sceny z "Gry o tron" to tylko ułamek świetnych nowości od HBO [wideo]

Konrad Kozłowski
Nowe sceny z "Gry o tron" to tylko ułamek świetnych nowości od HBO [wideo]
10

HBO przygotowuje się do soczystych premier na przestrzeni nadchodzących miesięcy. Przed nami finałowy sezon "Gry o tron", kontynuacja rewelacyjnych "Wielkich kłamstewek", nowy sezon "Detektywa" i wiele więcej. A wszystko to pokazano już w nowym klipie!

Ostatni sezon "Gry o tron" - nowe sceny

Podejrzewam, że większość z was pojawiła się tu ze względu na nowe sceny z ostatniego sezonu "Gry o tron". I to w pełni zrozumiała reakcja, bo oczekiwania wobec finału są ogromne, a czasu do premiery pozostało stosunkowo niewiele. Jeśli potwierdzą się plotki i sugestie z ostatnich doniesień, to premiera ostatniego sezonu "Gry o tron" odbędzie się przed lub w maju 2019 roku - tak sugeruje Joe Bauer odpowiedzialny efekty specjalne w serialu, które jak wiemy, stanowią sporą część procesu postprodukcji. Bauer ma bowiem pracować właśnie aż do maja, więc emisja pierwszych odcinków może ruszyć już na przykład w kwietniu. W klipie poniżej znajdziecie kilka nowych scen, które już teraz emocjonują fanów serii.

3 sezon "Detektywa" i 2. sezon "Wielkich kłamstewek"

Ale nie tylko "Grą o tron" HBO stoi. Stacja ma w zanadrzu bowiem kilka innych mocnych premier, a wśród nich największymi będą 3. sezon "Detektywa" oraz 2. sezon "Wielkich kłamstewek". O szczegółach nowego sezonu "True Detective", na który czekamy od trzech lat, dowiedzieliśmy się wczoraj, gdy HBO zaprezentowało pierwszy zwiastun. W roli głównej wystąpi Mahershala Ali wcielając się w tytułowego detektywa, który tym razem zdaje się doszukiwać prawdy samodzielnie.

W 2. sezonie "Wielkich kłamstewek" powrócą znajome twarze, ale do obsady dołączyła Maryl Streep - zagra matkę jednej z głównych bohaterek. Nadal mam drobne obawy, co do kontynuacji historii z 1. sezonu, ale z drugiej strony wierzę, że bez konkretnego pomysłu na fabułę, ani HBO, ani Maryl Streep nie podjęliby się tego projektu.

Wracają "Kroniki Times Square", "Figurantka" i "Flight of the Conchords"

Fani "Kronik Times Square" doczekają się 2. sezonu, w którym w podwójną rolę ponownie zagra Jamesa FrancoOpowieść o kulisach przemysłu pornograficznego w latach siedemdziesiątych i osiemdziesiątych w Nowym Jorku przykuła uwagę widzów i została mianowana jedną z najlepszych serii poprzedniego roku. Nic więc dziwnego, że oczekiwania wobec 2. sezonu są tak wygórowane. Premiera pierwszego odcinka nowej serii już 9 września. W 2019 roku pojawi się ostatni sezon "Figurantka" ("Veep") z Julią Louis-Dreyfus. Powróci także "Flight of the Conchords" - serial emitowany w latach 2007-2009.

Nowość - serial "Camping"

W październiku tego roku HBO zaserwuje nam nowy serial "Camping" opowiadający o dość problematycznym wyjeździe kempingowym, na którym postać grana przez Davida Tennanta będzie liczyła na spędzenie pamiętnych 45. urodzin. Tak się oczywiście nie stanie, a

Polski serial "Ślepnąc od świateł"

Polska produkcje bez wątpienia będzie walczyć o miano najlepszego serialu nad Wisłą w tym roku - jesienią odbędzie się premiera serii o warszawskim dilerze kokainy, który popada w tarapaty chcąc wydostać się z dotychczasowego życia. Kuba (Kamil Nożyński), bo tak ma na imię, kupuje bilety w jedną stronę do Argentyny, ale los płata mu figla - jeszcze przed jego odlotem z więzienia wychodzi gangster starej daty Dario (Jan Frycz), który pragnie zaprowadzić własne porządki. Trzeba przyznać, że zwiastun nowego serialu "Ślepnąc od świateł" robi piorunujące wrażenie pod względem wizualnym. Scenariusz do serialu napisali Krzysztof Skonieczny i Jakub Żulczyk, za kamerą stanął ten pierwszy. Producentką serii jest Izabela Łopuch, a operatorem zdjęć Michał Englert.

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu