Seriale

Karty odkryte! Poznaliśmy nowych bohaterów 6. sezonu House of Cards!

Konrad Kozłowski
Karty odkryte! Poznaliśmy nowych bohaterów 6. sezonu House of Cards!
5

Premiera 6. sezonu hitu Natfliksa zbliża się wielkimi krokami. "House of Cards". To oznacza, że odkrywane będą kolejne informacje o nowej serii, w której zobaczymy zupełnie nowych bohaterów. Drodzy, oto rodzina Shepardów - Annete i Bill.

Wielkich przetasowań w obsadzie finałowego sezonu „House of Cards” nie będzie, ale nie zabraknie nowych twarzy. Jak pisaliśmy jakiś czas temu, Netflix zaprosił do udziału w serialu dwójkę doskonale znanych aktorów: Diane Lane oraz Greg Kinnear. Do tej pory nie wiedzieliśmy jednak, w kogo się wcielą.

Dziś wszystko staje się jasne. Na nowych zdjęciach udostępnionych przez Netflix podziwiamy nie tylko Claire Underwood, ale i rodzinę Shepherdów. Diane zagra Annette, a Greg Billa - obydwoje wspólnie kierują Shepherd Unlimited. Rodzeństwo otrzymało firmę w spadku - jest to prawdziwy konglomerat przemysłowy, wiodący na wielu rynkach. To skutkuje ogromnym wpływem, jaki jego włodarze mają na scenę polityczną, ponieważ zakulisowe zagrywki i koneksje otwierają przed nimi spore możliwości. Wśrod nowych twarzy pojawia się także Cody Fern, który zagra ambitnego i oddanego syna Annette. Ma to to być wcielenie nowego pokolenia ważnych graczy w Waszyngtonie.

Na zdjęciach widać, że Claire będzie starała się uczynić Shepherdów swoimi sojusznikami. Będzie to jej bardzo potrzebne, bo na jej najmniejszy błąd czai się wielu oponentów. Jednym z nich jest już oczywiście Frank Underwood, ale jak pamiętamy Kevina Spaceya zabraknie tym razem w serialu, dlatego sposób pozbycia się jego postaci to obiekt najczęstszych spekulacji widzów.

Jak Netflix oficjalnie zapowiada 6. sezon "House of Cards"? Oto podsumowanie informacji:

Nagrodzona Złotym Globem i nominowana do nagrody Emmy Robin Wright powróci jako Prezydent Stanów Zjednoczonych w szóstym i ostatnim sezonie nagradzanego i przełomowego serialu House of Cards. Do obsady szóstego sezonu dołączyli nominowani do Oscara Diane Lane oraz Greg Kinneare, a także Cody Fern. W ostatniej odsłonie, obok Robin Wright, powrócą również: nominowany do nagrody Emmy Michael Kelly, Jayne Atkinson, nominowana do Oscara Patricia Clarkson, nominowana do Emmy Constance Zimmer, Derek Cecil, Campbell Scott oraz Boris McGiver. Producentami wykonawczymi House of Cards są Melissa James Gibson i Frank Pugliese, Robin Wright, David Fincher, Joshua Donen​, Dana Brunetti​, Eric Roth​, Michael Dobbs​ i Andrew Davies​. Twórcą serialu jest Beau Willimon​, a za produkcję odpowiada Donen/Fincher/Roth oraz studio MRC dla Netflix.

Przypomnę też, że do tej pory doczekaliśmy się pierwszego zwiastunu finałowego sezonu oraz poznaliśmy datę premiery 6. serii "House of Cards".

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu