60

Nowe Google Plus już dostępne!

Jeśli nie macie dość na dziś nowości od Google, koniecznie zajrzyjcie na swoje konto Google Plus, to jest całkiem odmieniona sieć społecznościowa. Wizualnie i funkcjonalnie. Domyślnie włączony został tryb trzykolumnowy, jeszcze nie wiem, jak to poprzestawiać, ale robi wrażenie. W lewym górnym rogu mamy miejsce na własne okienko z możliwością opublikowania własnych wpisów, tuż obok […]

Jeśli nie macie dość na dziś nowości od Google, koniecznie zajrzyjcie na swoje konto Google Plus, to jest całkiem odmieniona sieć społecznościowa. Wizualnie i funkcjonalnie.

Domyślnie włączony został tryb trzykolumnowy, jeszcze nie wiem, jak to poprzestawiać, ale robi wrażenie. W lewym górnym rogu mamy miejsce na własne okienko z możliwością opublikowania własnych wpisów, tuż obok powiadomienie o nowych wpisach w naszym streamie.

nowygoogleplus

Z chwilą uaktywnienia naszego okienka przesuwa się ono na środek, gdzie możemy na spokojnie oddać się własnej twórczości. Tak na gorąco, widzę, że „naciapane” jest tu wszystkiego po trochu – polecane społeczności, wpisy znajomych, kręgi, na topie itd. Mam nadzieję, że da się to wszystko uporządkować według własnych potrzeb, czemu się teraz oddaje i do czego Was zachęcam:).