20

Nowa WP wygląda dobrze (a na pewno lepiej od wersji obecnej)

Jutro startuje nowa odsłona portalu Wirtualna Polska, już dziś natomiast możemy obejrzeć jak będzie wyglądać WP w nowej odsłonie. Moim skromnym zdaniem dużo lepiej i bardziej nowocześnie. Nie ma oczywiście radykalnych różnic w porównaniu do innych portali choć WP w komunikacie prasowy mówi o niespotykanym układzie dwóch kolumnowym. Musiałem się dobrze przyjrzeć aby to zauważyć […]

Jutro startuje nowa odsłona portalu Wirtualna Polska, już dziś natomiast możemy obejrzeć jak będzie wyglądać WP w nowej odsłonie. Moim skromnym zdaniem dużo lepiej i bardziej nowocześnie. Nie ma oczywiście radykalnych różnic w porównaniu do innych portali choć WP w komunikacie prasowy mówi o niespotykanym układzie dwóch kolumnowym. Musiałem się dobrze przyjrzeć aby to zauważyć :) Faktycznie jednak zamiast klasycznych trzech kolumn są teraz teoretycznie dwie – z tym, że ta lewa ma taką konstrukcję iż można tego nie zauważyć.

Nowa główna WP wydaje się być też dłuższa od obecnej wersji – widać też lepszą ekspozycje treści e-commerce, z pasażu finansowego czy od tak zwanych społeczności. Dla mnie najbardziej widoczny jest natomiast brak choinki w postaci listy serwisów WP wraz z ikonkami.