Felietony

Nowa WP wygląda dobrze (a na pewno lepiej od wersji obecnej)

Grzegorz Marczak
Nowa WP wygląda dobrze (a na pewno lepiej od wersji obecnej)
20

Jutro startuje nowa odsłona portalu Wirtualna Polska, już dziś natomiast możemy obejrzeć jak będzie wyglądać WP w nowej odsłonie. Moim skromnym zdaniem dużo lepiej i bardziej nowocześnie. Nie ma oczywiście radykalnych różnic w porównaniu do innych portali choć WP w komunikacie prasowy mówi o nie...

Jutro startuje nowa odsłona portalu Wirtualna Polska, już dziś natomiast możemy obejrzeć jak będzie wyglądać WP w nowej odsłonie. Moim skromnym zdaniem dużo lepiej i bardziej nowocześnie. Nie ma oczywiście radykalnych różnic w porównaniu do innych portali choć WP w komunikacie prasowy mówi o niespotykanym układzie dwóch kolumnowym. Musiałem się dobrze przyjrzeć aby to zauważyć :) Faktycznie jednak zamiast klasycznych trzech kolumn są teraz teoretycznie dwie - z tym, że ta lewa ma taką konstrukcję iż można tego nie zauważyć.

Nowa główna WP wydaje się być też dłuższa od obecnej wersji - widać też lepszą ekspozycje treści e-commerce, z pasażu finansowego czy od tak zwanych społeczności. Dla mnie najbardziej widoczny jest natomiast brak choinki w postaci listy serwisów WP wraz z ikonkami.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

portalewp