Telekomy

Nowa taryfa w Play – Smartfon Unlimited z nielimitowanym internetem

GU
Grzegorz Ułan
61

Na zakończonej właśnie konferencji Play zaprezentował swoją nową ofertę. Wczorajsza zapowiedź dość jasno sugerowała ofertę dla osób intensywnie korzystających ze smartfonów, jak jest w rzeczywistości? Sprawdźmy to. Zgodnie z powyższym Play zapowiedział nową ofertę dla smartfonów z nielimitowanym...

Na zakończonej właśnie konferencji Play zaprezentował swoją nową ofertę. Wczorajsza zapowiedź dość jasno sugerowała ofertę dla osób intensywnie korzystających ze smartfonów, jak jest w rzeczywistości? Sprawdźmy to.

Zgodnie z powyższym Play zapowiedział nową ofertę dla smartfonów z nielimitowanym transferem danych w cenie 69,99 zł za miesiąc.

Dodatkowo w pozostałych tańszych opcjach zwiększono liczbę GB w liczbie do 5 GB przy opcji za 49,99 za miesiąc w ofercie bez telefonu.

Oprócz oferty krajowej zaprezentowano oferty roamingu, gdzie pojawi się opcja 60 dni za darmo za nielimitowane rozmowy i SMS-y/MMS-y.

Do tego dochodzą paczki transferu danych do 1 GB w najdroższej taryfie. Usługa 60 dni za darmo działa na zasadzie uaktywnienia danego dnia smartfona i obowiązuje do końca dnia. Czyli jeśli wyjeżdżamy na 14 dni za granicę i codziennie korzystamy z telefonu możemy korzystać z usług bez limitu, a pozostałe 46 dni możemy wykorzystać na następne wyjazdy w trakcie trwania umowy.

Ta ostatnia opcja roamingu wydaje się bardzo korzystna dla osób, które za granicę wyjeżdżają okazjonalnie na wakacje czy ferie zimowe, 60 dni powinno wystarczyć na całe 24 miesiące obowiązywania umowy.

Nowa oferta wchodzi życie 7 maja. Zapis z konferencji możecie prześledzić na blogu Play.

Aktualizacja

Z odpowiedzi na pytania zadawane na konferencji wynika, że z tym nielimitowanym internetem to trochę na wyrost, bo po wykorzystaniu 10 GB w miesiącu, prędkość może być ograniczona do 1 Mb/s.

Zrzut z podsumowaniem nowej oferty z blogu Play.

Nowa oferta jest już dostępna na stronach Play. Zaktualizowaliśmy również nasze zestawienia ofert. Zapraszamy - 1,2,3.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile