Telekomy

Kolejna rewolucja od Nju Mobile - 9 zł za wszystko na drugim numerze!

Grzegorz Ułan
Kolejna rewolucja od Nju Mobile - 9 zł za wszystko na drugim numerze!
65

Bez wątpienia Nju rozpoczęło całkiem interesujący trend obniżający koszty usług telefonicznych w pakietach i to bez długoterminowej umowy. Dziś Rzecznik Orange Wojtek Jabczyński ogłosił kolejną nowość, a mianowicie dodatkowy plan dla klientów Nju, dzięki któremu za dodatkowe 9 zł, możemy skorzyst...

Bez wątpienia Nju rozpoczęło całkiem interesujący trend obniżający koszty usług telefonicznych w pakietach i to bez długoterminowej umowy.

Dziś Rzecznik Orange Wojtek Jabczyński ogłosił kolejną nowość, a mianowicie dodatkowy plan dla klientów Nju, dzięki któremu za dodatkowe 9 zł, możemy skorzystać z naszego pakietu na drugim numerze.

Idealna opcja dla par. Załóżmy, że korzystamy z najdroższej opcji Więcej internetu, gdzie maksymalnie zapłacimy 67 zł miesięcznie za nielimitowane rozmowy, SMS-y/MMS-y i 10 GB internetu, za dodatkowe 9 zł, drugi numer ma również nielimitowane rozmowy i wiadomości, a 10 GB jest do podziału.

Wydaje mi się, że to jest ta oferta, na którą ja czekałem i pojawiła się w odpowiednim momencie, bo umowa na abonament kończy mi się właśnie za miesiąc.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile