Sprawdź jaki laptop Intel Evo jest najlepszy dla Ciebie Więcej
Polska

Nowa strona główna telewizji Polsat

GM
Grzegorz Marczak
19

Polsat po informacjach o tym, że zaczął (wreszcie) interesować się internetem odświeżył swoją stronę główną. Trzeba przyznać, że nowa odsłona wreszcie pokazuje, że jest to serwis firmy zajmującej się telewizją i rozrywką. Wprawdzie wszechogarniające latające dookoła obrazki z reklamami progra...

Polsat po informacjach o tym, że zaczął (wreszcie) interesować się internetem odświeżył swoją stronę główną. Trzeba przyznać, że nowa odsłona wreszcie pokazuje, że jest to serwis firmy zajmującej się telewizją i rozrywką.

Wprawdzie wszechogarniające latające dookoła obrazki z reklamami programów są raczej denerwujące niż zachęcające to jednak w całości nowa główna robi o wiele lepsze wrażenie niż poprzednia wersja.

Jeśli jednak ktoś myśli, że na stronie tej znajdzie programy emitowane w telewizji polsat, dostęp do materiałów informacyjnych itp to jest w dużym błędzie.

W chwili obecnej Polsat.com.pl to miejsce praktycznie pozbawione treści video - oczywiście widać, że nie jest to stan ostateczny i z pewnością za chwilę zaczną pojawiać się treści dostępne w telewizji polsat.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

telewizja