To mnie drażni.

Komentarze na blox.pl - bezcenne.

Grzegorz Marczak
Komentarze na blox.pl - bezcenne.
16

Wiem, że temat jest stary i zapewne przez użytkowników blox.pl już nie raz poruszany (a może i nie), ale ja nie mogę się powstrzymać od komentarza na temat systemu komentarzy na blox.pl System komentarzy na blox.pl jest dla mnie po trzykroć bezcenny, przede wszystkim dlatego że: Bezcenność pie...

Wiem, że temat jest stary i zapewne przez użytkowników blox.pl już nie raz poruszany (a może i nie), ale ja nie mogę się powstrzymać od komentarza na temat systemu komentarzy na blox.pl

System komentarzy na blox.pl jest dla mnie po trzykroć bezcenny, przede wszystkim dlatego że:

Bezcenność pierwsza - w 21 wieku i rozwijającej się technologi A.I i sieci semantycznych blox nadal nie potrafi rozpoznać i zinterpretować adresu strony podanej bez przedrostka www lub html.


Walidacja adresu strony - bezcenna.

Bezcenność Druga - jeśli za szybko poprawimy feralnie (według bloxa) wpisany adres strony www przy komentarzu to okazuje się, że jesteśmy spamerem (bo człowiek tak szybko nie próbuje ponownie komentować) i musimy odczekać aż system uzna, że minął odpowiedni czas.

Bezcenność Trzecia - umiejscowienie okna z komentarzem nad wpisem, który komentuje - nie mówiąc już o poprzednich komentarzach do których chcielibyśmy się odnieść.

Nie wiem jak ścisłe umysły budowały nowatorskie rozwiązanie na blox.pl - wydaje się jednak, że doprowadzili do perfekcji umiejętność zniechęcania ludzi do jakiegokolwiek komentowania czegoś na blox.pl - zdolność również bezcenna.

PS. A na plotek.pl gazeta wiedziała jak zrobić komentarze tak aby ludzie dodawali ich po kilkadziesiąt a czasem nawet kilkaset pod każdym newsem ?

Aktualizacja: Właśnie pisałem przez kilka minut komentarz na blox.pl - zadowolony nacisnąłem klawisz wyślij i co wystąpiło "Wystąpił błąd wewnętrzny serwera". Gdzie jest dział reklamacji ??

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

bloggazeta.pl