Telekomy

Nowa oferta internetu domowego bez limitu danych od T-Mobile

Grzegorz Ułan
Nowa oferta internetu domowego bez limitu danych od T-Mobile
103

Jestem na konferencji prasowej T-Mobile, na której zaprezentowano właśnie nową ofertę internetu domowego. Oferta ma być dostępna już od jutra i co ciekawe, dostęp do internetu w nowej ofercie ma być bez limitu danych, ale jest przy tym jeden mały haczyk.

T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY

T-Mobile, tak jak pozostali operatorzy stawia na usługi konwergentne, wszystko by dywersyfikować swoje przychody. Nowa oferta internetu domowego zaprezentowana dzisiaj pozwoli na korzystanie w domu z szybkiego i stabilnego łącza bez limitu danych. To przewaga w porównaniu z innymi operatorami, gdzie te limity oscylują w granicach 100 - 250 GB transferu danych w miesiącu.

Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska:

Dziś T-Mobile nie tylko przedstawia nową, ciekawą ofertę, ale stawia kolejny duży krok w realizacji strategii bycia operatorem zintegrowanym i świadczenia konwergentnych usług. Przez lata inwestowaliśmy w naszą sieć, przygotowując się na gigantyczny wzrost konsumpcji danych, którego nie da się zaspokoić tylko poprzez infrastrukturę stacjonarną. Jesteśmy gotowi jak nikt inny odpowiedzieć na to zapotrzebowanie już dzisiaj, oferując stabilny i niezawodny dostęp do internetu dla każdego domu.

Wspomniany na początku haczyk, to ograniczona prędkość transferu. W nowej ofercie internetu domowego będziemy mieli dwa warianty do wyboru:

  • do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie
  • do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie

Zamawiając, którąś z tych opcji można zakupić do niej modem internetu mobilnego, również w dwóch wersjach. Za złotówkę dostępny będzie Huawei B525, natomiast za 199 zł zakupimy Huawei B529. Nie będzie przy tym opłaty aktywacyjnej. Powyższe warianty prędkości można zmienić w trakcie okresu rozliczeniowego (raz na jeden okres).

Jak wygląda oferta łączona? W pojedynczej ofercie za nielimitowane rozmowy, wiadomości oraz transfer danych w telefonie (w telefonie po przekroczeniu 10 GB, prędkość ograniczona do 1 Mb/s) i w domu, zapłacimy 95 zł z ograniczoną prędkością 20 Mb/s oraz 105 zł przy opcji do 60 Mb/s.

Frederic Perron – Członek Zarzadu, szef rynku prywatnego w T-Mobile Polska:

T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego. Działa wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe. Przed wprowadzeniem produktu na rynek przetestowaliśmy go w dwóch wybranych miastach. Ponad 90% z setek klientów, którzy w ramach testów korzystali z usługi jest z niej zadowolona, a ponad 60% poleciłoby ją znajomym. Doceniają szczególnie stabilność i szybkość połączenia. Te wyniki mówią dużo o jakości rozwiązania które dziś wprowadzamy. Zachęcam wszystkich do osobistego przetestowania.

Jeśli internet ma być stabilny i niezawodny, to trzeba go przetestować w swojej lokalizacji i T-Mobile udostępnia taką opcję - przez 30 dni można przetestować internet w swoim domu i w każdej chwili można go zwrócić bez konsekwencji. Ponosząc jedynie koszt abonamentu w wysokości proporcjonalnej do liczby dni korzystania z niego. Do zwrotu będzie też opłata na start za router.

Oferta dostępna będzie od jutra 13.09.2017, we wszystkich kanałach sprzedaży.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile