Telekomy

Nowa oferta rodzinna w Play - internet mobilny 200 GB do 9 miesięcy gratis

Grzegorz Ułan
15

To już druga dziś nowość od Play, tym razem dotycząca oferty głosowej i internetu mobilnego. To w zasadzie oferta łączona, w przypadku wybranie odpowiedniego abonamentu rodzinnego możemy liczyć na pół roku lub 9 miesięcy korzystania z internetu mobilnego w domu za darmo.

Kilka godzin temu informowałem Was o nowości w Play24 w postaci nowej formy płatności za doładowania konta prepaid w postaci Apple Pay i Google Pay, teraz mamy kolejną nowość w postaci ciekawej promocji w ofercie rodzinnej.

Nową ofertę rodzinną Play zaprezentował w wakacje ubiegłego roku, teraz pojawia się w niej opcja dobrania domowego internetu mobilnego przez 6 lub 9 miesięcy gratis. Długość darmowego okresu zależy od wybranego planu taryfowego.

W przypadku planu M - nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych, wygląda to następująco:

  • Duety, czyli oferta dla dwóch osób - 40,00 zł miesięcznie na głowę
  • Rodzina, czyli od 3 do 4 osób - 35,00 zł na osobę
  • Pokolenia, czyli od 5 do 10 osób - 30,00 zł na osobę

Internet mobilny dla powyższych opcji dostępny będzie przez 6 miesięcy gratis, później 50 zł miesięcznie.

W przypadku wyboru planu L - nielimitowane rozmowy stacjonarne i komórkowe, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 30 GB transferu danych:

  • Duety - 45,00 zł na osobę
  • Rodzina - 40,00 zł na osobę
  • Pokolenia - 35,00 zł na osobę

Internet mobilny w tych opcjach dostępny będzie za darmo przez 9 miesięcy, później również płatny 50,00 zł miesięcznie.

W obu przypadkach pakiet obejmuje 200 GB transferu danych w miesiącu na pełnej prędkości. Co ważne, internet mobilny możemy wziąć tylko na próbę, na 30 dni. Po tym okresie, jeśli wyrzucimy kartę SIM nie będzie żadnych opłat za nią po darmowym okresie. Jedynie w przypadku skorzystania z niej choćby raz po tych 30 dniach opłaty zaczną być naliczane od 7 i 10 miesiąca, w zależności od wybranego planu.

Źródło: Play.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu