Telekomy

Do Orange Love dochodzą dwa nowe pakiety. Są wypasione, ale tanio nie będzie

GU
Grzegorz Ułan
15

Na dzisiejszej konferencji prasowej Orange zapowiedział udostępnienie nowych pakietów telewizyjnych oraz nowych zestawów usług w ramach Orange Love.

Na początek tradycyjnie Orange pochwalił się cyframi, które robią wrażenie - z konwergentnej usługi Orange Love korzysta już 1,2 mln klientów, których zdobyli w dwa lata, czyli rzeczywiście musi się to opłacać, co zresztą sprawdzimy później w dokładnej rozpisce, bo na slajdach nie widać za wiele. Natomiast z samej telewizji Orange TV korzysta już 950 tysięcy klientów, którzy średnio przed telewizorem spędzają 4 godziny dziennie, głównie wieczorem, pochłaniając filmy i seriale, wiadomości oraz programy sportowe.

Jean-François Fallacher, prezes Orange Polska:

Kiedy wprowadzaliśmy na rynek Orange Love, pakiety łączące najważniejsze usługi stacjonarne i mobilne dla domu w najnowocześniejszych technologiach były nowinką. Dziś z Orange Love korzysta już ponad 1,2 mln klientów. Na drugie urodziny postanowiliśmy wprowadzić dwa nowe pakiety, z atrakcyjną ofertą programów telewizyjnych dla całej rodziny. Nowe pakiety Love zapewnią najlepszą rozrywkę dla wszystkich domowników: jeszcze więcej szybkiego internetu w komórce, światłowód o prędkości do 1 Gb/s oraz jeszcze więcej telewizji. Widzimy, że zwłaszcza telewizja cieszy się dużą popularnością. Ponad 950 tys. Polaków ma telewizję od Orange. Dlatego zdecydowaliśmy się wprowadzić dwa nowe pakiety skierowane właśnie do tych, którzy cenią sobie szeroki wybór atrakcyjnych treści.

Do dotychczasowych pakietów Mini i Standard (które nie zmieniają się w zawartości ani w cenie) dochodzą dwa nowe pakiety Pakiet Orange Love Extra za 149,99 zł miesięcznie oraz Pakiet Orange Love Premium za 219,99 zł. To jest najniższa możliwa cena, która się będzie zwiększać w zależności od wybranej prędkości światłowodu, ta dotyczy prędkości do 100 Mb/s, ale mamy jeszcze 300 Mb/s i 1 Gb/s.

Co mamy w tych nowych pakietach? W Orange Love Extra za 149,99 zł dostępnych jest 168 kanałów telewizyjnych, w tym 100 w jakości HD. Z płatnych wymieniane są tu Eleven Sports, który w sieci kosztuje 15,90 zł miesięcznie oraz Polsat Sport HD, do którego dostęp przez iplaTV kosztuje 20,00 zł miesięcznie. Do tego mamy abonament komórkowy, taki sam jak Plan Komórkowy Optymalny, czyli nielimitowane rozmowy komórkowe i stacjonarne, nielimitowane SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych później lejek 1 Mb/s, bez Orange Love kosztuje on 49,99 zł miesięcznie. No i oczywiście światłowód, w tej cenie wspomniane 100 Mb/s, normalnie kosztujący 39,99 zł miesięcznie. Aktualnie w promocji, dla zamawiających teraz ten pakiet Orange dorzuca za złotówkę Huawei Y6 2018.

Już z tych wymienionych składników, kupowanych osobno wychodzi 125,88 zł miesięcznie, a nie policzyliśmy dostępu do wszystkich 168 kanałów, kosztu Huawei Y6 2018, nielimitowanych rozmów do sieci stacjonarnych w Polsce, UE, USA i Kanady oraz nielimitowanych rozmów komórkowych do USA i Kanady, oraz dostępu do 50 godzin materiałów w jakości 4K. Jak ktoś tego wszystkiego potrzebuje, jak najbardziej opłacalny pakiet.

Spójrzmy jeszcze na pakiet Orange Love Premium za 219,99 zł. Tutaj różnice są następujące - w abonamencie komórkowym mamy podobny zestaw, co w Plan Komórkowy Wzbogacony, czyli oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości do wszystkich mamy 20 GB transferu danych, dostępny w osobnej usłudze za 69,99 zł miesięcznie oraz dochodzą wszystkie kanały HBO, który kupimy osobno za 19,99 zł oraz Canal+, który aktualnie w promocji na player+ kosztuje 50,00 zł miesięcznie (normalnie 60,00 zł).

Sumując wychodzi nam 215,87 zł, a ponownie nie policzyliśmy tu dostępu do pozostałych kanałów, rozmów międzynarodowych oraz kosztu Huawei Y6 2018 czy 4K. Także więc również opłacalny pakiet, oczywiście pod warunkiem, że potrzebujecie mieć dostęp do wszystkich jego składników.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy: