Telekomy

Nowa oferta Play - Pokolenia i internetu mobilnego, nawet z 1TB transferu danych

Grzegorz Ułan
Nowa oferta Play - Pokolenia i internetu mobilnego, nawet z 1TB transferu danych
65

Skończyła się właśnie konferencja prasowa, na której Play zaprezentował dwie nowe oferty - głosową o nazwie Pokolenia oraz na domowy internet mobilny - Play Internet, ze znacznie większymi paczkami danych.

Pokolenia - nowa oferta Play dla 5 lub więcej osób

Do tej pory Play miał w ofercie abonamentowej różne pakiety, poczynając od Solo, Duet, aż po Rodzinę, teraz do zestawu dołącza zupełnie nowa, oparta na nowych zasadach oferta dla grup 5 lub więcej osób (do 10 osób) - Pokolenia. Składa się podobnie jak reszta planów z trzech pakietów - S, M i L, które różnią się dostępnymi usługami.

W najtańszej opcji S dostępne mamy nielimitowane rozmowy, płatne SMS-y/MMS-y i 5 GB transferu danych za 20 zł na osobę, czyli podobnie jak w ofercie Rodzina.

Rożnica zaczyna się robić przy planie M, gdzie dostajemy nielimitowane rozmowy do wszystkich, nielimitowane wiadomości SMS/MMS oraz 10 GB transferu danych za 30 zł na osobę, czyli 5 zł mniej przy najtańszej do tej pory opcji w pakiecie Rodzina. Do tego w promocji dostajemy 3 miesiące bez opłat za dostęp do Showmax i HBO GO oraz 12 miesięcy do Tidala.

Ostatni plan L oprócz nielimitowanych rozmów i wiadomości ma już 30 GB transferu danych w telefonie za 35 zł za osobę. Bonusy również są tu większe, dostęp do Showmax i HBO GO za darmo jest przez pół roku, a do Tidala na cały okres obowiązywania umowy.

Zasady tworzenia grup w planie Pokolenia są odmienne niż w konkurencyjnych rozwiązaniach, po pierwsze numer główny od razu korzysta z promocyjnej ceny abonamentu, a od podpisania umowy mamy aż 6 miesięcy na skompletowanie minimum 5 numerów. Przez ten okres płacimy jedynie za numery, które już do nas dołączyły. Po drugie mamy tu możliwość zapraszania innych osób do grupy bez jakichś skomplikowanych operacji czy cesji umowy. Ponadto każda z osób w grupie może płacić sama za siebie, czyli na koniec miesiąca generowanych może być tyle faktur ile jest osób w grupie.

Play jako jedyny na rynku wprowadza unikalne rozwiązanie tworzenia grup – każda osoba w grupie może podpisać własną umowę i regulować swoje rachunki indywidualnie! W odróżnieniu od dotychczasowych ofert na dwie i więcej kart SIM, aby dołączyć do grupy nie potrzeba zbierać wszystkich osób w jednym miejscu i jednym czasie – wystarczy podzielić się z nowym członkiem krótkim kodem, który poda przy podpisywaniu własnej umowy. Właściciel grupy nie jest zobowiązany do opłaty za wszystkie numery - każda z zaproszonych osób sama reguluje swoje płatności. Na skompletowanie grupy jest aż 6 miesięcy, a do tego czasu opłata będzie naliczana jedynie za aktywne numery.

Nowa oferta domowego internetu mobilnego - Play Internet

Play istotnie zwiększył liczbę GB w swojej ofercie Play Internet, od teraz w podstawowym pakiecie za 45 zł miesięcznie dostaniemy 50 GB transferu danych na pełnej prędkości, za 60 zł już 100 GB, a za 70 zł dwa razy więcej, czyli 200 GB.

Natomiast w pakiecie z zestawem NET BOX dostajemy darmową instalację zestawu oraz 300 GB transferu danych na pełnej prędkości za 80 zł. W najdroższym planie za 200 zł jest już 1TB transferu danych, do tego wzmacniacze sygnału w całym domu, czyli oferta dla dużych domów jednorodzinnych.

Z bonusowych opcji Play wymienił również zniżkę 10 zł dla osób, które do internetu dokupią ofertę głosową, oraz w przypadku posiadaczy Karty Dużej Rodziny zniżkę 100% na jeden abonament w pakiecie Pokolenia, po skompletowaniu 5 numerów. Obie oferty, głosowa i internetowa będą dostępne we wszystkich kanałach sprzedaży od 23 sierpnia.

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu

Więcej na tematy:

hotmobile