Telewizja

Płacisz tylko podstawowy abonament w nc+ i ani grosza za HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox i wiele więcej!

Konrad Kozłowski
Płacisz tylko podstawowy abonament w nc+ i ani grosza za HBO, HBO GO, Cinemax, FilmBox i wiele więcej!
8

Jeszcze przed Black Friday platforma nc+ zaprezentowała swoją nową ofertę - w niej czeka na klientów niezła niespodzianka, bo dodatkowe pakiety będą darmowe przez cały okres umowy.

Pakiety kanałów to najbardziej charakterystyczny element oferty telewizyjnej i nic nie wskazuje, by to kiedykolwiek uległo zmianie. Zmianie ulegają za to promocje, dzięki którym można zaoszczędzić także przez cały czas trwania podpisanej umowy. Z taką inicjatywą wyszło nc+, które dołącza wybrane pakiety za darmo do ofert z pakietami Canal+ - jest to warunek niezbędny do spełnienia, by móc skorzystać z rabatu na całe 24 miesiące. Wśród promocyjnych pakietów znajdują się kanały HBO wraz z HBO Go, nowe kolekcje FOX Play i National Geographic Play, dwa kanały Cinemax i pięć kanałów FilmBox.

Oferta wygląda następująco:

  • W pakiecie Comfort+ z CANAL+ (89,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 122 kanały, w tym 66 w HD.
  • W pakiecie Extra+ z CANAL+ (99,99 zł./mies.) prezent o wartości cennikowej 95 zł/mies. składający się z pakietu trzech kanałów HBO oraz HBO GO, dwóch kanałów Cinemax, pięciu kanałów FilmBox oraz dostępu do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 160 kanałów, w tym 93 w HD.
  • W pakiecie Superpremium+ (129,99 zł/mies.) prezent o wartości cennikowej 105 zł/mies. składający się z dostępu do kanału CANAL+ 4K Ultra HD, HBO GO, pakietu pięciu kanałów FilmBox, dwunastu kanałów Multi Man Pack oraz dostęp do kolekcji FOX Play i National Geographic Play. Pakiet z opcjami dodatkowymi zawiera w sumie 165 kanałów, w tym 98 w HD.

Podane ceny obowiązują po rabacie 5 zł/miesięcznie za zgody marketingowe. Więcej szczegółów tutaj.

Warto przypomnieć, że nc+ stosunkowo niedawno ogłosiło podpisanie (i przedłużenie) kontraktów na wyłączność z NBCUniversal oraz 20th Century Fox. Dzięki temu oferta filmowa Canal+ nie tylko zostanie utrzymana na podobnym poziomie, co wcześniej, ale i znacząco poszerzona, głównie dzięki treściom w rozdzielczości 4K, które trafią do ramówki Canal+ 4K Ultra HD - to najwyższy czas, by program zapełnił się hitami zza wielkiej wody w możliwiej najlepszej jakości. nc+ ma też nadal na wyłączność (wśród operatorów TV) ofertę usług FOX Play i National Geographic Play (internauci mogą sięgnąć po Player.pl).

 

 

 

 

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu