Mobile

Aplikacja Sony Networks już dostępna dla smartfonów Xperia XZ3

Piotr Kurek
Aplikacja Sony Networks już dostępna dla smartfonów Xperia XZ3
2

Sony Pictures Television Networks przygotowało nie lada atrakcję dla posiadaczy smartfona Sony Xperia XZ3. Z myślą o nich powstała nowa aplikacja mobilna dająca dostęp do setek godzin seriali i treści wideo.

Aplikacja Sony Networks powstała dzięki współpracy Sony Pictures Television Central Europe, właściciela kanałów AXN z Sony Mobile. Oferuje ona dostęp do bezpłatnej sekcji, zawierającej między innymi ekskluzywne treści wideo, treści redakcyjne, galerie. Nie mogło także zabraknąć aktualnego program kanałów AXN wraz z możliwością ustawienia powiadomień przypominających o zbliżającej się emisji telewizyjnej ulubionego serialu. W aplikacji znajdują się też wybrane seriale z kanałów AXN oraz treści z pozostałych serwisów Sony.

Zobacz też: To najlepszy smartfon od Sony. Recenzja Xperia XZ3

Sony Networks dla właścicieli Sony Xperia XZ3 z dodatkowymi funkcjami

Posiadacze najnowszego flagowca Sony Xperia XZ3, przez trzy miesiące od momentu instalacji aplikacji będą mogli korzystać z materiałów premium, wyselekcjonowanych z oferty kanałów Sony. Daje to ponad 350 godzin treści VOD takich jak „Absentia“, „Carter“, „Okup“, czy „The Kennedys“. To właściciele tego telefonu będą mieli także wpływ na dalszy rozwój aplikacji. Po pierwszym miesiącu użytkowania poproszeni zostaną o wypełnienie ankiety, poprzez Xperia Lounge, w celu lepszego dopasowania treści oraz użyteczności, które trafią w przyszłości do Sony Networks.

Sama aplikacja jest przygotowana bardzo starannie. Interfejs jest przejrzysty, kolorowy, a nawigacja nie sprawia żadnego problemu. Całość podzielona jest na kilka kategorii — popularne programy, ostatnio dodane, darmowe seriale, Sony movie news i esport. Każda z nich oferuje inne treści. W ustawieniach mamy szereg opcji dotyczących jakości odtwarzanego materiału wideo, czy powiadomień programowych.

Na koniec dobra wiadomość dla posiadaczy pozostałych urządzeń z Androidem. Sony Networks jest także dostępne dla nich, jednak w tym wypadku ograniczeni jesteśmy wyłączni do darmowych treści, w tym trzech seriali: „Candice Renoir“, „Heads up daily!“ i „Totalcar“. Zapewne w przyszłości do aplikacji trafią kolejne treści, w tym także usługa abonamentowa pozwalająca na oglądanie materiałów premium.

Aplikację w wersji dla telefonów Sony Xperia XZ3 i pozostałych urządzeń z Androidem znajdziecie w Google Play.

Źródło: Informacje prasowe

Hej, jesteśmy na Google News - Obserwuj to, co ważne w techu